Kolejna otwarta beta Diablo 4 na horyzoncie! W maju serwery Blizzarda ponownie zapłoną

Już jutro kolejna otwarta beta Diablo 4! Serwery Blizzarda ponownie zapłoną

Blizzard pragnie urządzić swoim serwerom prawdziwe piekło 🙂 Premiera Diablo IV już 6 czerwca, dlatego firma chce jak najlepiej przygotować swoją infrastrukturę sieciową na ten dzień. W tym zadaniu pomóc mają sami gracze, którzy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w darmowym wydarzeniu o wymownej nazwie Diablo 4 Server Slam. Testy serwerów będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych od 12 maja. Kolejna otwarta beta Diablo 4 potrwa przez trzy dni i zakończy się 14 maja, o godzinie 21:00.

Aktualizacja

Preinstalacja już wystartowała. Możecie pobierać pliki gry.

Co czeka nas w ramach Diablo IV Server Slam?

Diablo IV Server Slam to swoisty przedsmak emocji jakie będą nas czekać w dniu premiery najnowszej gry Blizzarda. Nowa beta Diablo IV pozwoli zapoznać się graczom z prologiem oraz całym Aktem I. Do wyboru będziemy mieli jedną z pięciu klas postaci: barbarzyńcę, druida, nekromantę, łotrzyka albo czarownicę. W ramach rozgrywki będziemy mogli osiągnąć maksymalnie 20 poziom rozwoju. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie poczynione postępy nie zostaną przeniesione do gry po premierze. Ponadto system odpowiedzialny za częstotliwość wypadania legendarnych przedmiotów będzie odpowiadał temu co zobaczymy po premierze Diablo IV.

Największe wyzwanie testów Diablo 4 – Aszawa

Twórcy zapowiadają, że ograniczenie maksymalnego poziomu w trakcie trwania testów beta Diablo IV do 20 poziomu sprawia, że pojedynek z Aszawą stanowi olbrzymie wyzwanie. Do walki z gigantyczną pomiotem piekielnym będziecie mogli stawać cyklicznie co 3 godziny, od 13 maja (godzina 18:00) do 14 maja (godzina 18:00).

Kolejna otwarta beta Diablo 4 na horyzoncie! W maju serwery Blizzarda ponownie zapłoną

Nagrody dla graczy uczestniczących w testach beta Diablo IV

Blizzard zapowiedział, że wynagrodzi wszystkim uczestnikom otwartej bety ich zaangażowanie w „dręczeniu” serwerów. W ramach Server Slam pojawiło się nowe trofeum do zdobycia – trofeum wierzchowca Lament Aszawy, przywrócono również nagrody z poprzednich testów:

  • Tytuł Pierwsza Ofiara – otrzymamy za dotarcie do Kiowosadu
  • Tytuł Wczesny Odkrywca – otrzymamy za awansowanie na 20 poziom
  • Przedmiot ozdobny Wilcze Nosidło Bety – otrzymamy za awansowanie na 20 poziom
  • Trofeum wierzchowca Lament Aszawy – otrzymamy za za pokonanie Aszawy jedną postacią na poziomie 20
Kolejna otwarta beta Diablo 4 na horyzoncie! W maju serwery Blizzarda ponownie zapłoną

Wczesne pobieranie Diablo IV – Testy na serwerze

Aby przygotować się na otwarte testy beta, Blizzard udostępnił wczesne pobieranie Diablo IV – Testy na serwerze. Pliki są już dostępne na serwerach i możecie rozpocząć pobieranie gry. Abonamenty Xbox Live Gold i PlayStation Plus nie będą wymagane do rozgrywki:

Testy rozpoczynają się 12 maja 2023 roku.

Łowco, jeśli chcesz pobrać Diablo IV w wersji testowej na PC:

  • Przejdź do klienta Battle.net.
  • Na zakładce „Wszystkie gry” w lewym górnym rogu wybierz Diablo IV.
  • Kliknij menu rozwijane w sekcji „Wersja gry”, która znajduje się z lewej strony na dole.
  • Z tego menu wybierz „Diablo IV – Testy na serwerze”.
  • Wybierz niebieski przycisk „Zainstaluj”.
  • Po wystartowaniu testów 12 maja, będziesz mógł dołączyć do gry.

Osoby, które miały pobraną wersję Open Beta na Battle.net, będą mogły zaktualizować ją do nadchodzących testów.

Źródło: Diablo IV Server Slam


Gdzie kupić pre-order Diablo IV na PC i konsole taniej?

Łowcy, jeśli zastanawiacie się gdzie kupić taniej najlepszy hack and slash 2023 rroku, to zapraszamy Was do naszego rozbudowanego wpisu. Poniżej znajdziecie natomiast kilka najlepszy aktualnie ofert na pre-order Diablo IV na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Przypominamy, że data premiery Diablo 4 została wyznaczona na 6 czerwca 2023 roku.

Promocje na Diablo IV na PC

Cena Diablo 4 na PC zaczyna się w cyfrowej dystrybucji już od 317 zł. Dodatkowo możecie zaoszczędzić wykorzystując do opłacenia zamówienia tanie karty podarunkowe:

W przypadku Kinguin, cena zawiera opłatę przy płatności BLIKiem.

Cena Diablo IV na PlayStation 4 oraz PlayStation 5

Pudełkowe wydanie gry Diablo 4 w zestawie międzygeneracyjnym możecie zakupić już od 339 zł. Wersja dedykowana konsoli PlayStation 5 dostępna jest w tej samej cenie:

Cena Diablo IV na Xbox One oraz Xbox Series

Najnowsza produkcja od studia Blizzard w wersji na konsolę Microsoftu jest nieco tańsza. Za pudełkowe wydanie Diablo IV na Xbox One i Xbox Series X zapłacimy 318 zł:

Premiera Diablo IV odbędzie się w najbliższe wakacje. Tytuł zadebiutuje na rynku 6 czerwca 2023 roku.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.