King Arthur's Gold - konto gold za darmo

domyslnaZ okazji zdobycia 11 tys. „lajków” na Facebooku twórcy King Arthur’s Gold rozdają upgrade konta zwykłego (darmowego) do wersji Gold.

Aby wziąć udział w losowaniu, należy wpisać swój nick z gry w komentarzu do najnowszego posta na stronie FB gry.

Brak informacji na temat ilości rozdawanych upgrade’ów.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "King Arthur’s Gold – konto gold za darmo"

  1. To jest ta gra, co była w tym polskim bundlu, co go przegapiłem (chciałem kupić, chciałem kupić, „kupię nawet za 5$”, zapominam i jest już za późno), co nie? Coś mi się obiło o uszy, że ona jest Greenlit/blisko Greenlit. Poza tym, to oni dają wszystkim, którzy komentują, czy dają niektórym i to jest traf?

    1. Zaczynając od końca – myślałem, że rozdają wszystkim chętnym, ale niedawno pojawiło się dodatkowe info o tym, że losowanie odbędzie się jutro, więc jednak nie wszyscy dostaną. Tak, to jest ta gra z Gamesrage (tego polskiego bundla). I zgadza się, gra właściwie ma już zaklepane miejsce na steamie (nawet chyba nie ma ona strony greenlightowej), twórcy zapowiedzieli, że steam upubliczni „pierwszą stabilną wersję gry”.

  2. Trochę lipa na netbooku, bo gra ma okno o stałych wymiarach i mi się na wysokość na ekranie nie mieści ;/

    1. Nie zauważyłem że launcher ma opcję zmiany rozdzielczości 😛 Ale opcja full screen i tak u mnie źle działa 🙁