«

»

Kentucky Route Zero za darmo dla abonentów Twitch Prime
PC

Kentucky Route Zero za darmo dla abonentów Twitch Prime

Abonenci usługi Twitch Prime mogą od dzisiaj odebrać darmowy prezent w postaci gry Kentucky Route Zero. Oferta obowiązuje tylko przez 5 dni. Prezent znajdziecie w swoim profilu na Twitchu, w kolumnie po lewej stronie w sekcji FREE WITH PRIME.


W dalszej części newsa opisujemy w jaki sposób zapisać się do darmowego triala usługi Prime.

Bonusy otrzymacie np. jeśli zapiszecie się do 30 dniowego darmowego triala usługi Amazon Prime w jednym z tych krajów:

Trial dostępny jest tylko dla nowych kont na Amazonie. Subskrypcja przedłuży się automatycznie po 30 dniach. Jeśli nie chcecie płacić, istnieje możliwość anulowania swojego członkostwa w dowolnym momencie.

 • Leaffar

  Nieco nietypowa przygodówka, ale zdecydowanie zaliczająca się do najlepszych z tego gatunku.

 • Szczerze mówiąc to po 2 godzinach walki z Amazonem i Twitchem, a raczej z bałaganem takim jakiego nie widziałem nigdy na żadnym steamie, originie czy nawet o zgrozo uplay, to już mi się grać w ten tytuł odechciało.

  Przeczytałem z 3 różne FAQ i regulaminy, nawet jak instalować gry w aplikacji Twitcha, ale link do zainstalowania tego na stronie Twitcha prowadzi do błędu i tekstu o innym zamku (super nawiązanie, ale w tym wypadku mocno irytujące)

  Edit: Dopiero na reddicie znalazłem link do ściągnięcia tej aplikacji i widzę tematy właśnie w takim samym stylu, też błąd o zamku (sprzed 4 miesięcy, także widzę, że 4 miesiące to za mało żeby poprawić link na stronie) i zamieszanie jak w ogóle się do tego dobrać.

 • Czy są jakieś widoki, że kiedykolwiek zostanie wydany ostatni akt? Bo z tego co wiem całość powstaje już kilka lat…

  • fr0ntz3ck

   Powiedziałbym, że spore. IV akt ukazał się w ubiegłym roku, ostatni zapowiadają na 2018 (next year or so).

   • a warto w to zagrać? Czekam właśnie aż wyjdą wszystkie odcinki, tak jak robię to w przypadku gier od Telltale i już traciłem nadzieję.

    • Leaffar

     Zdecydowanie warto! Ostatni akt wyjdzie na pewno, ale raczej nie w tym roku. Przyznaję, że nieco zapominam z fabuły między poszczególnymi aktami ale zawsze można sobie szybko odświeżyć przed nową częścią.

     Dodatkowo twórcy gry co jakiś czas wydają mini-gry w świecie KRZ http://kentuckyroutezero.com/#see-also