Komentarze do "Kabounce za darmo na Steamie"

    1. Firefly świetny serial, ale to nie z niego. Niestety świetlik miał tak marną jakość techniczną, że nawet na gify się nie nadaje. xD

    2. Lepiej brać, bo to kiedyś może się zmienić lub zresetować. Prawdziwy Janusz i ze spleśniałej cebuli zrobi użytek. xD

    1. Witaj w szeregach Łowców Gier!
     Mam nadzieję, że znajdziesz tu wiele atrakcyjnych dla siebie ofert.
     A jeśli jakaś oferta umknie Twojej uwadze – nie martw się! Zawsze możesz zajrzeć na Bazar (link w menu stronki powyżej) i nabyć poszukiwany przez Ciebie tytuł po atrakcyjnej cenie.
     Powodzenia!

  1. Przez to można stwierdzić , że trzeba liczyć na inne stronki które , będą dawać gry z kartami , a jeśli inne też nie będą dawać bo różnie to bywa , to można stwierdzić , że steam upada no , ale na swojej historii jestem przekonany , że wszystko kiedyś musi się skończyć , tym bardziej , że obecnie więcej gier dają bez kart niż z. Na pewno ucieszą się osoby które zagrają w nią tym bardziej , może i nie ma kart , ale jest +1 z tego co zauważyłem. Więc można powiedzieć , że połowa sukcesu spełniona heh.

  2. A jeśli dodałem grę do konta, ale jednak chce karty to co w takim wypadku? Dokupienie DLC? Tak jest w grach f2p, wie ktoś czy tu też jest ta zasada?

 1. nice, gralem w ta gre w czasie freeweekendu, oryginalna i ciekawa, pewnie bylo za malo graczy i jak w wielu innych grach multi teraz daja za free. co do porownan do rocket league to jednak rl jest lepsze ale to inne gry 😛

 2. Zdobyłem 7 osiągnięć po czym usunąłem tą grę. Tryb sportowy mi nie odpowiada, najchętniej to bym pograł w tryb w którym należy omijać na wszelkie sposoby pułapki i dotrzeć do mety. Podobnie jak ma to miejsce w Clustertruck.

Komentowanie jest zamknięte