Już w październiku odbierz The Sims 4 za darmo - EA potwierdza plotki!

O tym, że będziemy mogli odebrać The Sims 4 za darmo od października dowiedzieliśmy się dziś za pośrednictwem Twittera. Informację tę zdradził sklep Instant Gaming. Do tej pory była to jednak wyłącznie plotka. Została ona jednak oficjalnie potwierdzona. Firma EA na swojej stronie zakomunikowała, że podstawowa wersja gry The Sims 4 za darmo będzie dostępna już od 18 października. Tytuł odbierzecie bezpłatnie w wersjach na PC, Mac oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Twórcy zapowiadają, że po udostępnieniu za darmo The Sims 4, będą mogli jeszcze bardziej poświęcić się tworzeniu nowych zawartości do gry. Po szczegółowe informacje na temat najbliższych planów na rozwój tytułu zapraszają na specjalną transmisję „Behind the Sims Summit”. Wydarzenie rozpocznie się 18 października, o godzinie 19:00 i będzie transmitowane za pośrednictwem kanałów The Sims na platformach YouTube i Twitch:

  • The Sims 4 (PC, Mac, PlayStation, Xbox) – za darmo od 18 października

Warto dodać, że nie zapomniano o aktualnych posiadaczach podstawowej wersji tytułu. Każdy kto zakupił już The Sims 4 będzie mógł w dniach od 14 do 17 października odebrać dodatek „Kolekcja Oaza wystroju” za darmo na dowolnej platformie. Aby dodać DLC do swojego konta, wystarczy zalogować się do gry.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.