Just Cause™ 3 DLC: Air, Land & Sea Expansion Pass za darmo na Steamie

Just Cause™ 3 DLC: Air, Land & Sea Expansion Passza darmo, wystarczy wejść w link, kliknąć w przycisk „Free” mając uruchomiony Steam by dodać dodatek na stałe do swojej biblioteki. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry Just Cause™ 3.

Dzięki za info Szachuu.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Just Cause™ 3 DLC: Air, Land & Sea Expansion Pass za darmo na Steamie"

 1. Od kiedy 13,74zł to „free”?
  EDIT: nieważne, jakoś się dodało po kliknięciu w Wasz link i przejściu stamtąd jakimś skryptem do Steam Bootloadera.

  1. Jest na steamie. Równie dobrze możesz wpisać w przeglądarce komendę „steam://install/401850” i się przypisze. Steamdb tylko ułatwia robotę.

 2. Na stronie steama jest rzeczywiście za 13,74zł ale na steamdb jest możliwość wzięcia za darmo! Widnieje u mnie w DLC

  1. a ja za 20. I nie żałuję. Nie to, żebym w to grał…

   tak czy inaczej, jeszcze przez 2 godziny można zrezygnować z HB Monthly.

 3. To jakiś bug czy jak?
  Raczej zostanie na stałe czy zniknie? W sklepie np pokazuje normalnie cenę. Przypisało się bez problemu.

  1. Raczej nie zniknie. Valve nie cofało nawet gier kupionych przy pricebugu, a chodzą plotki, że niedługo całe xl ma być dostępne w formie darmowego upgrade’u dla posiadaczy podstawki.

   1. „niedługo całe xl ma być dostępne w formie darmowego upgrade’u dla posiadaczy podstawki.” to po wuj kupowalem xl? to jest chamstwo ze strony tworcow i nic dziwnego ze ludzie piraco

    1. Napisałem, że to tylko plotki. Gdyby tak zrobili to moim zdaniem i tak by to było spoko. Spadek cen gier i ewentualne rozdawnictwa to naturalne działanie marketingowe. Chamstwem nazwiesz też np. to, że ktoś kupił grę za dwie stówki na premierę, a teraz jest ona w monthly za jakieś 45 złotych z pakietem wielu innych gier?

 4. „This appears to be a dummy app (for store marketing purposes) and you don’t appear to get any of the DLCs like you would if you bought it in the store.”

  no spoko

  1. Przecież to jest to samo id i po dodaniu dlc za darmo nawet nie da się go już kupić dla siebie w sklepie steam. Nie sprawdziłem jeszcze zawartości w samej grze, ale nie widzę czemu miałoby nie działać skoro id jest poprawne.