Journey to the Center of the Earth na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo Journey to the Center of the Earth, musicie udać się na tę stronę, podać maila oraz spełnić cztery kryteria wymienione w formularzu. Klucz Steam zostanie wysłany na podany wcześniej adres e-mail.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Journey to the Center of the Earth na Steama ponownie za darmo"

 1. Dzień dobry. Mam mały problem. Mianowicie… Kryterium drugie: Follow @insaynGames on Twitter. Wyświetla mi się powiadomienie o zbyt dużej ilości nowych „obserwowanych” na moim koncie. Tylko jest jedno ale. W ostatnim czasie dodałem tylko jedną osobę. PS Nie usuwałem od razu po dodaniu.

 2. Miałem to samo co reszta, ale odświeżyłem teraz stronę (godzinę po poprzedniej próbie) i już działa

 3. A mi się udało z godzinę wcześniej normalnie odebrać, nie miałem żadnych problemów dotyczących Twittera. :).

 4. NALEŻY WYŁĄCZYĆ AD-BLOCK ALBO INNE ZAPOBIEGACZE REKLAMOM I BĘDZIE TWITTER HULAŁ

  1. U mnie wystarczyło odczekać kilka godzin i opcja związana z twitter-em zadziałała. Choć dzięki za tę sugestię.

    1. ale o co ci chodzi? czy ja mowie do ciebie capslokiem ze mi kazesz wyluzowac? i co? nie widziales ze piszesz majac wlaczony kapslok?

    2. Najwyraźniej tobie o coś chodzi. Grzecznie przeprosiłem za wciśnięcie capsa ale tobie jest tego mało. Pouczać możesz swoje dzieci mówiąc im by się nie darły. Jeszcze raz ” WYLUZUJ A ŚWIAT STANIE SIĘ PIĘKNIEJSZY” – capslook wcisnąłem SPECJALNIE dla CIEBIE. Pierwotny wpis pisałem tuż przed wyjściem (więc mi się trochę spieszyło i zauważyłem wciśnięty caps około słowa ALBO – najzwyczajniej nie chciało mi się skasować tekstu i pisać jeszcze raz)i nie przypuszczałem że czcionka tego wpisu może uruchomić głosy ( ????) w TWOJEJ głowie. Być może u CIEBIE to przypadek kliniczny z pogranicza neurologii lub psychiatrii. ale to twoja sprawa więc nie manifestuj jej wszem i wobec (nawet gdy TYLKO ja to przeczytałem) tylko staraj się te twoje fobie zwalczyć – SPECJALNIE DLA CIEBIE BĘDĘ PISAŁ Z WŁĄCZONYM CAPS LOOKIEM ( w ramach profilaktycznej terapii dla CIEBIE). POZDRAWIAM I DUŻO ZDROWIA ŻYCZĘ.