«

»

JASEM: Just Another Shooter with Electronic Music za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry JASEM: Just Another Shooter with Electronic Music, musicie zalogować w serwisie dlh.net, następnie wejść w menu „Profile/Keys” i kliknąć w przycisk „Get your Steam Game here”.
Nowe partie kluczy pojawiają się cyklicznie.

Ze względu na wycieki haseł z dlh.net w przeszłości, zalecana jest ostrożność pod kątem używanych na tej stronie danych. 

Dzięki za info Dyggson.

 • Barbie

  te dlh to jest 2 bądź 1 strona po Spoune co według mnie tak kombinują aby tylko kluczy nie dawać 🙁

  • Olafhey

   Wielka szkoda, bo sam jestem ciekaw tych stronek. :/

  • Jeśli Ty masz informację o darmówkach, których nie ma na głównej to
   przecież masz formularz kontaktowy u góry strony i możesz nas
   poinformować, zostaniesz wspomniany w newsie jako ten co dał nam info,
   którego sami nie znaleźliśmy.
   Ogólnie nie mam pojęcia o czym mówisz, jest trochę stronek z promocjami i informacjami o darmówek i nie kojarzę byśmy nie wrzucali info o jakichś darmówkach (chyba że jest już po czasie). Przecież my też bierzemy informacje m.in. śledząc takie stronki.

   • Barbie

    Gdzie jest ten Formularz kontaktowy chyba tylko dla tych co mają konto no nie wiem miałem tutaj konto , ale prosiłem aby je usunęli dawałem nie raz info , ale jak ktoś tutaj poda link do strony to jest dla moderacji która najczęściej usuwa to i tyle w temacie przecież mógłbym tutaj napisać w komentarzu jakie strony , ale i tak wiem , że zostanie to usunięte bo nie wiem czy to jest brane jako spam czy co tam

    • Na stronie głównej pod banerami masz szukajkę i na lewo od szukajki jest „zaproponuj promocję” – to co dasz to trafia później na naszego maila. Co do darmówek to nie wrzucamy tych, które wymagają realizacji 20-30 zadań na kiliu różnych kontach społecznościowych (facebook, instagram, twitter, twitch i inne cuda) oraz instalowania wtyczki, która działa tylko i wyłącznie na Chrome. To dyskryminacja użytkowników innych przeglądarek. Co do gleama czy alienware areny – staramy się wrzucać coś od nich kilka razy w tygodniu, ale czasami klucze się rozchodzą 5-10 minut, czasem w godzinę i jest potem więcej narzekania ludzi, którzy się nie załapali niż tych zadowolonych. To nie jest wszystko takie czarno-białe. Na pewno jak wrzucisz info o fajnej darmówce to oferta będzie na głównej.

    • Barbie

     no ale właśnie miałem taką pisać ale jakie dyskryminacje itp jesteście niby największą stroną to nie ważne co by było powinno wq mnie być info nawet jak trzeba 1000 zadań zrobić aby grę dostać oczywiście przesadziłem , żę tyle czy tam też rozszerzenie , ale chodzi o sam fakt ktoś chce dodać grę to dla niego będzie bez różnicy co zrobić ważne aby była na jego koncie to już od ciebie zależy czy będziesz chciał się zabawić czy sobie odpuścisz przez takie właśnie strony musiałem założyć twittera , facebooka , Instagrama i nie wiem może przesiąść się na Chrome no nie mam pojęcia może , źle robię no ale to wszystko zależy od ciebie okej dam info gdzie raczej trzeba dodać rozszerzenie do przeglądarki chodź wątpie aby ta strona się pojawiła i zagościła na dobre u was.

    • Takie giveawaye są mało atrakcyjne dla społeczności, to społeczność nie chce takich „darmówek”, czyli ruskich asset flipów wartych kilka rubli z dziesiątkami zadań. Jak będziemy sypać takimi „okazjami” to będą ginąć te naprawdę wartościowe. Darmówki, o których mówisz są wspomniane na naszym forum codziennie – wystarczy, że zapiszesz się do subskrypcji tematu z darmówkami (gry darmowe – tylko opis i linki) i będziesz dostawał info o wszystkich bieda-darmówkach z milionami zadań. Na głównej wybieramy tylko te lepsze by nie zaśmiecać.

    • Barbie

     Info poszło i to czy pojawi się więcej infa na temat gier za darmo już od was zależy.

  • To nie ich wina że wsadzają kij w mrowisko tylko ludzi, którzy wiedząc że nawet nie zagrają w daną gre klikają w link na łapu capu. A poza tym nie ma problemu za pobraniem klucza już o 22. Kiedyś pobierałem o 3 w nocy, niebo a piekło .

   • Barbie

    No tak ja też biorę grę aby mieć ich więcej wpadłem w taki trans i nie będe kłamać + ryzykuje kontem ważnym 🙁 no tak tylko zobacz co to za godzina a ja już nie mam możliwości aby być tak długo chyba że na fonie ogarniać bo mój ten Piękny czas na takie godziny minął

 • knifers

  W czasie rzutu kluczy strona pada (504 bad gateway), jeśli już jakimś cudem uda się wyświetlić stronę to pada captha z kwadratami, gdy już się załaduje to kluczy już nie ma. Próbuję czwartą godzinę z rzędu XD

 • Już nie ma chyba.