Gry za darmo na inne platformy

Znaleziono 12 wpisów

Ubisoft zapowiedział, że premiera Trackmania na PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz w chmurze (za pośrednictwem Amazon Luna) odbędzie się już za kilka dni. Konsolowe wydanie tytułu zadebiutuje na rynku 15 maja 2023 roku. Produkcja zostanie udostępniona w tym samym modelu dystrybucji co na PC. Oznacza to, że posiadacze konsol zagrają w Trackmania za darmo.

Czytaj więcej

Google rozpoczęło współpracę z południowokoreańską firmą, w ramach której każdy posiadacz telewizora LG otrzyma 3 miesiące Stadia Pro za darmo dla nowych abonentów. Kod odebrzecie bezpośrednio z poziomu menu telewizora.

Czytaj więcej

Firma Ubisoft zapowiedziała darmowy weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Multiplayerowa strzelanka zostanie udostępniona 23 czerwca za darmo na PC, Google Stadia oraz konsolach PlayStation i Xbox.

Czytaj więcej

Już od piątku (13 maja, godzina 21:00), z okazji premiery nowego sezonu, będziecie mogli przetestować Tom Clancy’s The Division 2 za darmo. Gra będzie dostępny bezpłatnie do niedzieli (15 maja, godzina 21:00) na PC, Google Stadia oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Użytkownicy powyższych platform mogą już teraz pobrać produkcję na dyski:

Gdzie kupić The Division 2 najtaniej?

Aktualnie pudełkowe wydanie The Division 2 na konsole zakupicie w świetnej cenie na Allegro:

The Division 2 PS4 (polska wersja językowa) – 11,90 zł
Tom Clancy’s The Division 2 XOne (polska wersja językowa) – 11,90 zł

Darmowy weekend z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege potrwa do 15 maja, do godziny 21:00.

Czytaj więcej

Wszyscy zainteresowani gracze będą mogli od jutra (17 marca, godzina 20:00) testować Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie przez cały tydzień na PC, Google Stadia oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Użytkownicy powyższych platform mogą już teraz pobrać produkcję na dyski:

Darmowy Tydzień z Rainbow Six Siege

Darmowy tydzień z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege potrwa do 24 marca, do godziny 20:00.

Informację o promocji nadesłał murinus. Dzięki!

W najbliższych weekend będziecie mogli przetestować Dead by Daylight za darmo. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie od 10 do 14 marca:

 • Dead by Daylight – darmowy weekend od 10 do 14 marca

Aby zagrać w Dead by Daylight nie będziecie potrzebować abonament Stadia Pro. Tytuł będzie mogła wypróbować każda osoba posiadająca konto Google 🙂

Jeśli wolicie jednak standardowy sposób dystrybucji gier, to oferty na tanie Dead by Daylight znajdziecie w dalszej części wpisu.

Źródło: Stadia Community Blog

Informację o promocji nadesłał murinus. Dzięki!

Czytaj więcej

Już jutro, 3 września, rozpocznie się darmowy weekend z Watch Dogs Legion na PC, konsolach PlayStation i Google Stadia. Zainteresowani gracze mogą już teraz pobierać pliki gry:

Darmowy okres próbny potrwa do 5 września.

Źródło: Ubisoft.com

Google oferuje wszystkim abonentom YouTube Premium 3 miesiące Google Stadia Pro za darmo. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie konta, które wcześniej nie miały aktywnej usługi Stadia Pro.

Aby aktywować darmowe 3 miesiące wymagane jest podanie metody płatności, dlatego należy pamiętać o późniejszym anulowaniu subskrypcji, w innym wypadku po trzech miesiącach Google przedłuży abonament w cenie 39,00 zł za każdy kolejny miesiąc.

Regulamin promocji znajdziecie na tej stronie.

W rozwinięciu wpisu umieściliśmy listę gier dostępnych w Google Stadia Pro.

Czytaj więcej

Square Enix udostępniło wszystkim zainteresowanym Marvel’s Avengers za darmo przez najbliższy weekend. Użytkownicy PC, konsol PlayStation oraz Google Stadia mogą zapoznać się najnowszymi przygodami Mścicieli:

Darmowy trial obejmuje całą zawartość z pełnej wersji gry. Przez okres trwania bezpłatnego weekendu zakupicie grę w promocyjnych cenach:

Źródło: Twitter

Na stronie Glem.io można ponownie odebrać 3 miesiące usługi Stadia Pro za darmo. Na podanej stronie należy nacisnąć napis Claim your free reward, a następnie duży, zielony przycisk Claim. Gleam.io powinno automatycznie przekierować Was do strony Stadii, gdzie aktywujecie darmowe 3 miesiące usługi.

Możliwe, że do odebrania darmowych 3 miesięcy Stadii będziecie potrzebowali Lenovo ID. Konto Lenovo założycie na tej stronie.

Usługa Stadia Pro zapewnia dostęp między innymi do takich gier jak:

 • Everspace
 • Hitman 1
 • Hotline Miami 2: Wrong Number
 • Human: Fall Flat
 • Journey to the Savage Planet: Employee of the Month Edition
 • Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 3
 • Little Nightmares 2
 • Orcs Must Die! 3
 • PlayerUnknown’s Battlegrounds
 • Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition
 • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated
 • Trine 4: The Nightmare Prince

Informację o promocji nadesłał Natan. Dzięki!

Czytaj więcej

Wczoraj na Netflixie zadebiutowała uproszczona wersja gry Minecraft Story Mode.
Gra oryginalnie ukazała się w 2015 roku w formie odcinkowej na konsolach i PC, a teraz została przystosowana dla potrzeb Netflixa, dzięki czemu zagrać w nią można także za pomocą telewizyjnego pilota a także na smartfonach i PC. Względem oryginału rozgrywka została uproszczona do poziomu interaktywnego filmu i wyborów fabularnych, zniknęły aspekty eksploracyjne i zręcznościowe.

Na obecną chwilę na platformie znaleźć możemy 3 z 5 epizodów oryginalnego 1 sezonu.
5 grudnia subskrybenci otrzymają dostęp do pozostałych 2 epizodów. 
Oprócz polskich napisów gra dostępna jest także z polskim dubbingiem.