HITMAN – Pakiet halloweenowy za darmo na Xboksa One i PS4

HITMAN – Pakiet halloweenowy (PS4) – za darmo
HITMAN – Pakiet halloweenowy (XOne) – za darmo

Oferta ograniczona czasowo.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "HITMAN – Pakiet halloweenowy za darmo na Xboksa One i PS4"

  1. Usuną: „dostęp do gry będzie aktywny tylko na czas trwania pakietu halloweenowego, lecz po zakupieniu pełnej wersji gry wszystkie zapisy zostaną do niej przeniesione.”

  2. „Też” usuną? Czyli te poprzednie epizody, co za darmo dawali, to także można było ograć tylko czasowo? Wiem, że je sobie zarejestrowałem na koncie, ale teraz sprawdzić i tak nie sprawdzę, bo mam Game Passa póki co, a gra się w nim znajduje, więc i tak odpali.

    1. Na XO zastawili wszystkie jakie dotychczas były rozdawane czyli 1, 2,3 i 5 choć po „prezencie” z Legacy Pack, to każdy kto się załapał, ma 1 sezon za friko:)

 1. Po co ja to kupowałem :/

  Żeby się pocieszyć napiszę, że ten epizod jest w moim odczuciu najgorszy, a najlepszego szóstego (jeszcze) nie dali.

   1. Akurat Kolorado mi się podobało, jako coś zupełnie innego i w ciekawy sposób poprowadzone, natomiast jako zwykłe mapy, to w zasadzie żadna mi nie przypadła do gustu, szczególnie wyzwania (wystrzelenie kobity na dach gaśnicami?? dobrych parę godzin próbowałem to zmajstrować). Hokkaido ma przynajmniej ten plus, że jak się postarasz, to połowa NPC będzie twoimi celami 😀

 2. „Uwaga: dostęp do gry będzie aktywny tylko na czas trwania pakietu halloweenowego, lecz po zakupieniu pełnej wersji gry wszystkie zapisy zostaną do niej przeniesione.”

 3. Dobrze rozumiem, że to nie jest jakiś nowy dodatek tylko w zasadzie epizod – Colorado?
  Właśnie kupiłem Hitmana i gra przede mną, a tu takie newsy.

  1. yup. dają raz na jakiś czas po jednym epizodzie. 1 i 2 był czasowo i po dodaniu na stałe. teraz dają czasowo i później znikają

 4. Jest tez na PC ale to z linku trzeba zrobić na steam oraz jest przypisane do konta.
  :steam://install/440961