Hitman GOTY i Hitman 2 za darmo dla posiadaczy trzeciej odsłony cyklu

Firma IO Interactive postanowiła ujednolicić trzy ostatnie gry z serii Hitman. Od 26 stycznia Hitman 3 zmienia nazwę na Hitman World of Assassination, dzięki czemu posiadacze gry otrzymają zawartość z Hitman GOTY oraz Hitman 2 za darmo.

Hitman 3 zamienia się w Hitman World of Assassination

IO Interactive postanowiło posprzątać bałagan spowodowany rozdrobnieniem swojej marki. Już 26 stycznia każdy posiadacz Hitman 3 na dowolnej platformie znajdzie w swojej bibliotece Hitman World of Assassination, zawierające. Tym samym z rynku znikną Hitman GOTY oraz Hitman 2, które od tej daty będą dostępne w jednym pakiecie razem z trójką, w ramach World of Assassination.

Od 26 stycznia gracze nieposiadający jeszcze Hitman 3 będą mogli kupić World of Assassination za 70 USD (ok. 310 zł). Do sprzedaży trafi także Deluxe Pack wyceniony na $30 (132,61 zł), który rozszerzy grę o DLC z Hitmana 2, Hitman 3 Deluxe Pack, Seven Deadly Sins Collection, zawierające kolejne kontrakty i wyzwania.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że osoby posiadające w swojej bibliotece pierwotne wydania Hitman GOTY oraz Hitman 2 nadal będą mogły z nich korzystać, jednak nie rozbudują ich o dodatki, które znikną ze sprzedaży wraz z premierą World of Assassination.

Więcej informacji o nadchodzących zmianach znajdziecie na stronie IOI.


Gdzie kupić najtaniej Hitman 3 na PC?

Łowcy, jeśli zastanawiacie się gdzie aktualnie najtaniej można zakupić Hitman 3 na komputery osobiste, skorzystajcie z poniższego zestawienia ofert:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.