X

Newsy z kategorii Hit

Kabitis na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo Kabitis, wystarczy zalogować się w serwisie Indiegala, powiązać swój profil z kontem Steam, dołączyć do grupy Indie Gali na Steamie, a następnie kliknąć przycisk „Claim Free Copy”.

Guns of Icarus Online na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo Guns of Icarus Online, wystarczy zarejestrować się w serwisie MMOReviews, a następnie podać adres e-mail w polu na tej stronie i kliknąć przycisk „Get Your Key”.

Death Penalty: Beginning na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Death Penalty: Beginning, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji i następnie spełnić kryteria wymienione w formularzu.

Escape This na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Escape This, musicie udać się na tę stronę oraz spełnić kryteria wymienione w formularzu.

The Last Hope na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry The Last Hope, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji i następnie spełnić kryteria wymienione w formularzu.

Dzięki za cynk, Piotr!

Polecamy Chivalry: Medieval Warfare za darmo na Steamie!

Chivalry: Medieval Warfare – za darmo

Kliknij w przycisk „zagraj”, aby przypisać grę do biblioteki Steam na zawsze! Oferta potrwa 24 godziny.

Cyborg Detonator na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo klucz Steam do gry Cyborg Detonator, musicie udać się na tę stronę i następnie spełnić dwa kryteria wymienione w formularzu.

Oryginalny StarCraft za darmo od 30 marca!
PC

Polecamy Oryginalny StarCraft za darmo od 30 marca!

StarCraft: Brood War zostanie udostępniony za darmo wraz z najnowszym patchem 1.18. Według tego źródła nastąpi to 30 marca.

Nowy patch (po 19 latach od premiery!) poprawi bugi, doda tryb obserwatora, umożliwi zmianę konfiguracji przycisków na klawiaturze oraz ułatwi odpalenie gry na nowych systemach operacyjnych.

Gdy tylko będzie można pobrać grę za darmo, poinformujemy was o tym w osobnym newsie.

Head Shot na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Head Shot, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji i następnie spełnić kryteria wymienione w formularzu.

PIGMENTUM na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo grę PIGMENTUM, udajcie się na tę stronę i zalogujcie za pomocą Steama w sekcji na samej dole. Jeżeli nie mieliście wcześnie konta na Orlygift, będziecie musieli potwierdzić swój adres e-mail. Klucz Steam zostanie wyświetlony bezpośrednio na stronie.

Tap Adventure: Time Travel Promo Pack na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo Tap Adventure: Time Travel Promo Pack DLC do darmowej gry Tap Adventure: Time Travel, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam lub Facebooka) przez podstronę poświęconą akcji w serwisie Daily Indie Game oraz wypełnić pięć zadań w mediach społecznościowych.

Escape This na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Escape This, musicie udać się na tę stronę oraz spełnić dwa kryteria wymienione w formularzu.

[Aktualizacja] The Last Hope na Steama za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry The Last Hope, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji i następnie spełnić kryteria wymienione w formularzu.

Megabyte Punch na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo klucz Steam do gry Megabyte Punch, musicie udać się na tę stronę oraz wypełnić zadania wymienione w formularzu.

Cavern Escape na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo Cavern Escape, wystarczy zalogować się w serwisie Indiegala, powiązać swój profil z kontem Steam, dołączyć do grupy Indie Gali na Steamie, a następnie kliknąć przycisk „Claim Free Copy”.

Orbital na Steama za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Orbital, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji i następnie spełnić kryteria wymienione w formularzu.

Nyctophobia na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Nyctophobia, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji, wypełnić zadania wymienione w formularzu i następnie kliknąć przycisk “Enter”.

The Next Door na Steama za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry The Next Door, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji i następnie spełnić kryteria wymienione w formularzu.

Désiré na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo klucz Steam do gry Désiré, musicie udać się na tę stronę, dołączyć do grupy Grab The Games na Steamie oraz wypełnić trzy pomniejsze zadania.

Starsze posty «