(Gry za darmo?) Nowa edycja Make War Not Love

Make War Not Love to akcja promocyjna Segi, w której użytkownicy mogą wybrać 1 z 4 frakcji oraz głosować na gry. Prawdę mówiąc, nie mamy pojęcia dlaczego mielibyście to robić i jaki cel przyświeca autorom akcji. Wiadomo na pewno, że członkowie zwycięskiej frakcji otrzymają DLC do swojej gry. Warto też wspomnieć, że uczestnicy poprzednich edycji otrzymywali świetne pełne wersje gier na Steama, np: Renegade Ops, Viking: Battle of Asgard, Binary Domain i Condemned: Criminal Origins.

Biorąc pod uwagę powyższe, zachęcamy was do zarejestrowania się na stronie akcji, przyłączenia do frakcji i zagłosowania na gry. A nuż wpadnie wam jakiś miły prezent, którego później nie będzie się już dało zdobyć?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "(Gry za darmo?) Nowa edycja Make War Not Love"

 1. Już kilka dni temu zaczeli rozsyłać maile do tych co brali udział w poprzedniej akcji.

  1. Wiem o akcji od początku, ale kompletnie nie rozumiem jej sensu. Nie wiadomo PO CO ktoś miałby głosować na gry, czym się kierować przy wyborze i co z tego będzie miał.

   1. Chyba chodzi o to że w głosowaniach wybieramy gry które chcemy dostać za darmo a gra która wygra wojna dostanie darmowe DLC tak jak w zeszłym roku.

    1. Być może. Tego dowiemy się dopiero później. News ma zachęcać ludzi do głosowania na wypadek gdyby darmówki były rozdawane tylko dla tych, którzy głosowali wcześniej.

    2. Już wiemy raczej. Jak się ponownie zalogujesz to te karty z frakcjami się obracają i jest widoczny „bonus” jak dana gra wygra. To tylko zniżki od -33% do -80% na steam.

 2. Feb 16: In Sega vs. Faction, Sega community managers battle the faction champion of the voted-for game. The faction champ fights for 50 points and Sega prize bundle 1.

  Feb 17: In Art Attack each faction creates a piece of artwork that will be shared to the Make Love Not War page. The community and Sega decides which piece wins the points and Sega prize bundle 2.

  Feb 18: Factions run live-streams of their games. The faction that attracts the most views and engagements takes points and Sega prize bundle 3.

  Feb 19: The grand final takes place at the Kensington Olympia during the PC Gamer Weekender. Here the two leading factions face off in one another’s games to find out who will take the final points and Sega prize bundle 4. The winner also unlocks „very special digital content” for their factions’ title.

  1. 4x „Sega Prize Bundle”. Pytanie brzmi, czy w tych paczkach będą tylko DLC, czy też pełne wersje gier.

   1. 16th February – Company of Heroes 2: Southern Fronts DLC + Mega Drive game
    17th February – Warhammer 40,000: Dawn of War 2: Retribution – Ultramarines faction pack + Mega Drive game
    18th February – Endless Legend: Echoes of Auriga + Mega Drive game
    19th February – Blood Pack DLC for all relevant Total War titles (excl. Total War: WARHAMMER) + Mega Drive game

 3. Jak będą promki na DLCki do TWWarhammer to wjeżdżam w to jak dzik w kukurydzę!

   1. To nie wiem czemu do mnie nic nie dociera, ani weryfikacja z Humble Bundle, ani rejestracja z Segi. Niezbyt fajna sprawa.

   2. Remik to SEGA musi mieć zawsze jakiś interes :p po prostu mniej lub bardzie udolnie kochają swoje gry i społeczność graczy oby 🙂

  1. Mi też nie działało na Interii, podałem drugi mail z gmaila i przyszło od razu.

   1. Nie pierwszy raz – u mnie to samo. Interia po prostu nie nadaje się do rejestracji w zachodnich serwisach. Wycinają emaile wg własnego widzimisię (nie ma ich nawet w folderze spam, mimo że ochrona antyspamowa wyłączona). Za to przesyłają tony własnego spamu.
    Adres śmieciowy IMHO.

    1. Tak samo jest z o2. Już wiele razy mi się zdarzyło, że miałem informacje o nieprzeczytanej wiadomości, a ona sama pojawiała się jakiś czas później.

 4. Nie róbcie sobie wielkich nadziei.
  Mam to przykre wrażenie, że Warhammer nie wygra, tylko Dawn of War 2 albo CoH2, czyli będzie wielkie G 😉
  Chyba tylko dla darmowej gierki warto zaryzykować, o ile w ogóle będzie, bo ten sonic kart to ponoć całkiem ok jest (mimo że też bundlowany, ale no problem, jest bazar ;)).

  1. Ta akcja jest powiązana z monthly humblem (na bank sprzedali kosmicze ilości szt) i wyprzedażą na steam. Młotek ma szanse. Najmniejsze ma Endless Legend.

   1. Chyba wygląda na to, że z młotka to chyba tylko na zniżkę możemy liczyć.

    16 lutego będą dawać giere na mega dżrajwa (pewnie sanica znając życie) i dlc do CoH2 – Southern Fronts Mission.
    17 lutego Warhammer 40,000: Dawn of War 2: Retribution – Ultramarines i kolejna gra z MD
    18 Endless Legend: Echoes of Auriga i gra z MD
    19 blood pack to wszystkich total war POZA Warhammerem, i jakaś gra na MD.

    Poza tym d-pa.

  2. Sonic and the All Star Racing Transformed nie jest ok. Jest totalnie odjechany i totalnie super. Najlepsze wyścigi w stylu Mario Kart jakie zaistniały. Przeszedłem prawie na całość, czasem sam, czasem w 3 a czasem i w 4 osoby. Faktem jest że na najwyższym bonusowym poziomie trudności to robi się na niektórych mapach piekło i na jednego gracza nie ma co nawet podskakiwać.

   1. no weź przejdź burning angels z końca kampanii na 4 gwiazdki to dam Ci medal 🙂

  3. Hajpują Isabellę von Carstein jako Legendarnego Lorda (pierwszego kobiecego), Vlad i ona są odłączeni od frakcji Manleta i mają Schwartzhafen na własność, a początkiem ich kampanii jest właśnie spuszczenie łomotu synkowi. Mają już voice acting, modele, umiejętności, wypuścili zwiastun jej dedykowany, spotlight i był stream z jej kampanii. Nie władowali by w to tyle serca (i kasy) gdyby nie wiedzieli, że wygrają.
   Podejrzewam, że nawet jeśli (jakimś cudem przy takim hajpie) Total Warhammer nie będzie wygrywał, mimo że inne gry nie mają chyba nawet jeszcze tej ostatecznej nagrody zapowiedzianej i są stare, a endless legends to praktycznie nic, to SEGA poprawi cyferki i Total War tak wygra. Wątpię, żeby nas tak teraz odcięli od tego co jest już w zasięgu ręki.
   https://uploads.disquscdn.com/images/239b66cd22a5f0de4499b0f7d2d75656ac1fcf1dbb68e66fc81fe866331ba00c.png

   Już nie mówiąc, że pod koniec miesiąca będzie gigantyczny update oddający Bretonnię w ręce graczy z 3 lub 4 (Louen Leoncoeur, Morgiana Le Fey, Green Knight i może Alberic d’Bordeleaux albo jakiś no name) LL do niej, uzupełnionym rosterem i możliwe, że alternatywnym startem dla Bretonni (Bordeleaux lub Carcassonne)
   No i jest teraz za 12 dolców w bundlu

   Hajp jest tak ogromny, że bym się zdziwił gdyby przegrali.

 5. The event kicks off at 4PM GMT on the
  16th with ‘SEGA vs Faction,’ the
  community managers of SEGA’s
  strategy titles going head to head with
  SEGA champions on a classic game
  which is currently being decided by a
  vote. Voting is open to anyone who
  registers their faction on the official site
  and the challengers will be facing off in
  either Crazy Taxi, SEGA Bass Fishing, Jet
  Set Radio, or Sonic All-Stars Racing
  Transformed. The winning faction will
  receive the Company of Heroes 2:
  Southern Fronts DLC and a ‘mystery
  Mega Drive game.’
  The 17th sees the whole community
  getting involved as points will be
  awarded to the community which
  submits the best Make War Not Love
  inspired artwork, as decided by the
  communities and SEGA. The winning
  faction gets the Dawn of War 2:
  Retribution Ultramarines Faction
  Pack and another mystery Mega Drive
  game. On the 18th, the factions will do
  what they do best as they live stream
  their respective games – competing for
  views and community engagement to
  win the prize. Endless Legend: Echoes of
  Auriga and a mystery Mega Drive game
  are up for grabs.
  The final round on the 19th will see the
  two highest scoring factions go head to
  head in each other’s games live at the
  PC Gamer Weekender in the SEGA Zone
  at Kensington Olympia. The winner here
  nets the Blood Pack DLC for all relevant
  Total War titles and (you guessed it) a
  mystery Mega Drive game. That’s not
  all, the winner of the final event will also
  be crowned champion of Make War Not
  Love 4 and according to SEGA will
  unlock some ‘very special content’ for
  their faction’s title.

 6. Taking place between the 16th and 19th of February, Make War Not Love 4 will see community managers being pitted against a specially selected SEGA champion at their chosen game, a Make War Not Love art contest and a ‘stream if you wanna go faster’ event where each faction will compete for viewers in a live stream of their faction’s game. All of this will culminate in two armies going through to a head-to-head final in the SEGA zone at the PC Gamer weekender in London. The winner on the day will be crowned champion, unlocking some very special DLC for their faction.

  The competition format is as follows:

  16th February – SEGA vs Faction: Voters will decide which SEGA game the community manager from each faction will go head to head with a SEGA champion in. Winning the bout will earn the faction 50 points and Company of Heroes 2: Southern Fronts DLC, plus a mystery Mega Drive game.

  17th February – Art Attack: For this challenge, each faction will create their own piece of MWNL inspired artwork to share on SEGA’s Facebook channel. Points go to the piece of art you, and we here at SEGA, like the most, along with Warhammer 40,000: Dawn of War 2: Retribution – Ultramarines faction pack, plus a mystery Mega Drive game.

  18th February – Stream if you wanna go faster: The factions will run their own live-stream segments for their respective game, with views and community engagement determining where the points go this round. To the victor goes copies of Endless Legend: Echoes of Auriga, plus another mystery Mega Drive game

  19th February – SEGA Showdown: The final round will see the two highest scoring factions enter a duel, playing each other’s games live at the PC Gamer Weekender within the SEGA Zone at Kensington Olympia. The winner of the round will secure the last batch of points for their side, and the Blood Pack DLC for all relevant Total War titles (excl. Total War: WARHAMMER), plus a mystery Mega Drive game.

  All of this will be accompanied by a flash sale on Sega titles, with up to 80% off on certain games. Get over to their official website and sign up now to get involved in the carnage.

 7. Rok temu się w to bawiłem ale w tym jestem na tyle leniwy że nawet nie chce mi się maila od nich klikać.

 8. Ponoć 16 lutego mają być na gry z frakcji przeceny (Down of war 2 80%, total war warhemmer 33%, endless legend 75% oraz company of heroes 2 75%) może dołączenie do akcji daje zniżki (ale zapewne są globalne)

 9. Do zdobycia są:
  – Company of Heroes 2: Southern Fronts DLC
  – Dawn of War 2:Retribution Ultramarines Faction Pack
  – Endless Legend: Echoes of Auriga
  – Blood Pack DLC for all relevant Total War titles
  – 4x mystery Mega Drive game

  1. blood pack do wszystkiego POZA Warhammerem.
   To tak w razie, jakby komuś coś drgnęło, że za fri będzie mieć blyd w tej gierce

  2. Plus ‘very special content’ dla frakcji która uzyska najwięcej punktów we wszystkich konkursach. Dla Młotka będzie to prawdopodobnie Isabella von Carstein za free.

 10. Czyli za friko będzie Ultramarins do DoW II -ret dobre i to . + Dlc do gry , która wygra.

  1. Gdzie wyczytałeś, że będzie do warhammera blood of the blood god?
   Napisali tam przy blood pack excluding warhammer, czyli z wyłączeniem.

   Chyba że jakiś apdejt teraz był

  1. Według statystyk steama ma najwięcej graczy, a jako, że ludzie lubią głosować na to, co im się zwyczajnie podoba to są duże szanse.

 11. a mnie zwisa i powiewa kto wygra. wzialem udzial dla jaj. bo akurat te gry mnie nie interesuja

 12. Dziękuję. Miło jest zobaczyć grę o której wydawałoby się, że zapomniałem, a prawda jest inna… Mile wspominam „Crazy Taxi”.

 13. What do I win:

  Highest scoring, or all tied highest scoring, faction followers will
  receive a SEGA digital prize bundle featuring one game and one DLC #

  TUNE IN FROM 5pm onwards on the 16th FEB!

 14. Z Carsteinów tylko dwóch bohaterów jest wartych uwagi. Vlad i Manfred

 15. Właśnie dostałem kod na SEGA Mega drive & Genesis Classics. Wygrał total war warhammer.

  1. „Thanks for staying with us during tonight’s stream – as a thank you for your patience enjoy this SEGA Mega Drive and Genesis Classics game on us!
   Shining Force:” to byl jakis stream?

 16. dostałem kod na SEGA MegaDrive & Genesis Classics
  wysłali mi na e-maiil.
  A wy co dostaliście chwalcie się 🙂
  myślałem że coś fajniejszego dostanę w co bym pograł…

   1. ja dostałem cały pakiet sega i jeszcze jakiś był plus i kolejny kod ale do czego on jest to nie mam pojęcia 😀

  1. jaką grę dostałeś bo ja Shining Force a myślałem naiwnie że całą bibliotekę