Komentarze do "GNOG następną darmową grą w Epic Games Store"

   1. Był artykuł że będą dwie co tydzień. Po prostu nie dają od razu infa jaka będzie druga gra za darmo tak samo było tydzień temu.

  1. no chyba nie :D. To ze taka cena na steamie jest, nie oznacza ze tylko gra jest warta.

  1. A odkąd to cena jest jedynym wyznacznikiem jakości?

   Gra ma bardzo pozytwne opinie na Steam (95%).
   Z sieciowych recenzji wynika że jest ładna, ciekawa i oryginalna.
   A standardowa cena to zapewne pochodna faktu że jest bardzo krótka (1-2h), co akurat dla mnie jest plusem.
   Osobiście chętnie przygarnę.

   1. Odkąd gdy lepiej dostać coś za 250zł niż coś co mozna kupić za 6zł na bazarku:) Nie twierdzę, że gra jest zła ale wartość rynkowa nie jest za wysoka a daliby wiedźmina 4 na wyłączność to wartość by była większa 🙂

   2. Tutaj jak coś nie jest AAA albo ktoś czegoś nie zna, to od razu „gufno”. Szkoda dyskutować 😛 Jedyny pozytyw tej sytuacji jest taki, że na Bazarze można dostać potem bardzo dobre gierki za grosze.

  1. ,,gry po 50gr 2 w cenie 1” xd (Komentarz stanowi jedynie parodyczne przytoczenie opisów ofert znajdujących się na bazarze, sam w sobie nie jest żadną ofertą, więc nie łamie regulaminu i proszę go nie usuwać)

 1. Nie gry z górnej półki tylko nie będzie shitu. To jest różnica. To, że gra mała i nie dla ciebie nie znaczy, że inni nie zagrają. A steam ma od ciula syfu, które nawet nie ma prawa nazywać się grą.

  1. Jak nie górna półka = nie będzie shitu, tym bardziej, ze to co teraz tam jest to w 95% shit. Steam ma od ciula syfu… tyle, ze to Epic mowil, ze nie bedzie u nich syfu. A jest.

    1. Skonczyly sie argumenty -> osobiste wycieczki – tez klasyk wsrod polaczkow cebulaczkow. ty juz dawno sie posrales,ma jakby tego bylo malo, jeszcze to zjadles

    2. No widzisz – i trafił swój na swego 😉
     Argumenty wyłożył klarownie vyznawca, ale widać nie załapałeś.

Komentowanie jest zamknięte