Promocja na Gears 5

Xbox Insider Program to niejawny program testów dający możliwość sprawdzenia najnowszych aktualizacji systemu oraz funkcji gier. Równolegle z usługą działa również Xbox Accessibility Insider League, która pozwala użytkownikom przekazanie opinii na temat ułatwień dostępu do zawartości i funkcji związanych z grami. W ramach tych programów możecie odebrać grę Gears 5 za darmo. Wystarczy, że postąpicie zgodnie z poniższą instrukcją:

Krok 1 – Zainstaluj najnowszą wersję aplikacji Xbox oraz Xbox Insider Hub.

Krok 2 – Uruchom aplikację Xbox. Zaloguj się do nowego lub istniejącego konta Microsoft. Jeśli zainstalowałeś wszystkie aktualizacje, to obok ikonki dzwoneczka („Powiadomienia”) powinien się pojawić skrót do Xbox Insider Program.

Krok 3 – Kliknij na ikonkę Xbox Insider Program i zapisz się do programu testów, a następnie dołącz do Xbox Accessibility Insider League.

Krok 4 – Następnie odszukaj i wybierz „XAIL Gears 5 Accessibility”, co pozwoli na dopisanie do konta Microsoft gry Gears 5 za darmo:

Gra Gears 5 obsługuje funkcję Xbox Play Anywhere, więc po odebraniu na PC powinna być również dostępna na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.

POSIADACZE XBOX GAME PASS

Prawdopodobnie osoby posiadające na swoich kontach Microsoft subskrypcję XGP nie będą mogły skorzystać z powyższej instrukcji.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.