Final Fantasy XIV: Heavensward za darmo na stronie Square-Enix

FINAL FANTASY® XIV: HEAVENSWARD FREE EDITION – za darmo

Dodatek wymaga podstawowej wersji Final Fantasy XIV

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Final Fantasy XIV: Heavensward za darmo na stronie Square-Enix"

    1. ok mam ale jest info Not compatible with the Steam version of FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn / Starter Edition.

 1. Jeżeli ktoś ma startową wersję FFXIV na PS4 również może uzyskać dodatek Heavensward™ – WERSJA DARMOWA.

 2. A ja startowej wersji mieć nie mogę bo kiedyś kupiłem na miesiąc podstawkę. Na steam. A teraz „The entered code is invalid.”

 3. W sumie to zabrzmi dziwnie i nie, nie narzekam jak mi dają coś za darmo, ale czy tylko mi się wydaje, że ta oferta jest troszkę bez sensu? Wydaje się, że potencjalnym targetem są osoby, które kiedyś tam kupiły podstawową grę, wykorzystały pierwsze 30 dni gry wliczone w zakup podstawki, a następnie odstawiły grę i więcej do niej nie wróciły. Ta oferta miałaby dać im dostęp do pierwszego dodatku i zachęcić do ponownej subskrypcji, przy czym… to się kompletnie nie opłaca?

  Poza tym dodatkiem Heavensward jest jeszcze Stormblood, który kosztuje 34.99 euro, więc jeśli chce się mieć wszystkie dodatki, to trzeba to sobie doliczyć. No i jeśli chce się grać, to trzeba odnowić subskrypcję za 12.99 euro (lub 10.99 euro jeśli gramy tylko jedną postacią). To daje te 45-48 euro (pod 200 zł), aby powrócić na pełne konto ze wszystkimi aktualnymi dodatkami i subem na najbliższy miesiąc. A za rogiem jest jeszcze kolejny dodatek Shadowbringers, który wkrótce wychodzi i kosztuje chyba kolejne 34.99 euro.

  To czy taniej nie wychodzi kupić w promocji wersję Complete Edition, która jak się dobrze poszuka, to chodzi poniżej 100 zł i zawiera podstawkę + heavensward + stormblood i jeszcze daje za darmo pierwsze 30 dni gry? Jak ktoś planuje się wdrożyć w MMO, to najlepiej od razu ze wszystkim, bo potem kupowanie pojedynczych brakujących dodatków wychodzi drożej.

  1. Nie wiem, ja tam ze świątecznej paczki ze 100 lat temu dostałem i raczej nie chcę mojej trialowaej postaci tracić. Przywiazałem się.

  2. Każdy dodatek zawiera dodatki w dół. ShB zawiera SB i HW , SB samo HW. Innymi słowy jak chcesz mieć kompleto to bierzesz ARR i preorder ShB, i masz wszystko (do czerwca wbijesz 50 poziom a potem klucz z preordera i ciągniesz dodatki)

  3. Czyli to daje dodatek, który i tak jest za darmo, a aby pograć i tak trzeba kupić podstawkę i suba?