Promocja na Far Cry 3
  Polecamy

Far Cry 3 za darmo w chińskim regionie Ubisoft Store. Aktywacja nie wymaga VPN!

Aby odebrać Far Cry 3 za darmo na PC należy:

  1. Zalogować się na telefonie w sklepie Ubisoft swoim kontem Uplay.
  2. Przejść pod link z Far Cry 3 w chińskim regionie.
  3. Jeśli pojawi się ekran z dwoma przyciskami, zielonym i białym (z napisem CHINA i niebieskim obrysem), trzeba kliknąć w biały przycisk, aby pozostać w chińskim regionie.
  4. Kiedy znajdziecie się na stronie gry Far Cry 3, wystarczy nacisnąć niebieski przycisk pod promocyjną ceną ¥0.00. Na ekranie powinien pojawić się napis ALL GOOD.
  5. Po wykonaniu powyższych czynności można zalogować się na swoje konto w aplikacji Uplay na PC i pobrać grę z biblioteki.

Informację o promocji nadesłał Czenir. Dzięki!

Far Cry 3 za darmo w Ubisoft Store

BĄDŹCIE NASZYMI AMBASADORAMI 🙂

Łowcy, ciężko pracujemy, żeby publikować jak najbardziej atrakcyjne oferty z grami. Wiemy, że nasza praca nie idzie na marne i podobne artykuły okażą się dla Was przydatne, niemniej jednak niezwykle boli nas to, że efekty naszej pracy są często Ctrl + C, Ctrl + V przez inne serwisy agregujące promocje lub też piszące o grach :/ Dlatego mamy do Was prośbę: Bądźcie naszymi Ambasadorami w Internecie i pomóżcie nam walczyć z podmiotami, które żerują na treściach zamieszczanych na Lowcygier.pl. Dziękujemy 🙂

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.