Fallout New Vegas Ultimate Edition za darmo w Epic Games Store? Prawdopodobnie poznaliśmy kolejną darmową grę

Na Twitterze Epic Games Store pojawiło się następne tajemnicze nagranie z symbolami mającymi nam pomóc w rozwiązaniu zagadki związanej z tytułem kolejnej gry w rozdawnictwie. Tym razem prawdopodobnie otrzymamy Fallout New Vegas Ultimate Edition za darmo.

Aktualizacja

Fallout New Vegas Ultimate Edition za darmo w Epic Games Store już dostępne!

Fallout New Vegas z darmo w ramach Mystery Vault Games 2023

Owiane tajemnicą darmowe tytuły są specjalnym wydarzeniem związanym z trwającą Mega Wyprzedażą w Epic Games Store. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany materiał wideo opublikowany na Twitterze:

https://twitter.com/EpicGames/status/1661024679635881990

Dopasowaliśmy ikony do elementów widocznych w Fallout New Vegas. Nie ma większych wątpliwości, że chodzi właśnie o tą grę:

Widoczny na głowie Atomic-Valence Tri-Radii-Oscillator pojawia się w dodatkowej zawartości Fallout: New Vegas Old World Blues. Możemy się spodziewać, że Epic Games Store udostępni edycję Ultimate Edition kultowego postapokaliptycznego RPGa.

Wszystkie symbole możecie zobaczyć poniżej:

Symbole w Mystery Vault 2023 Epic Games Store

Łowcy, co myślicie o przecieku? Czy Epic Games Store ma w planie udostępnić Fallout: New Vegas za darmo? Dajcie znać w komentarzach, czy będziecie zadowoleni z kolejnej darmówki.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.