F1 2015 – za darmo

Aby dodać grę do biblioteki, po prostu kliknijcie w przycisk „Zainstaluj”. Jeśli przypiszecie grę w trakcie trwania promocji, zachowacie ją na zawsze.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "F1 2015 za darmo na Steamie"

  1. gratka dla tych co sie spoznili i nie zaklepali.
   tlumy tych co maja ze mna wlacznie moga sie rozejsc 😉

 1. Nieźle! 😉
  Wziąłem na Humblu, dałem kumplowi bo sam miałem z bundla na Codemastersow na HB. Ale niestety, gra mimo ze fajna, to nie wspolpracuje z padem (moim) od XBO.

   1. Mam, ale granie w F1 na kierownicy… nie no, ja się chcem relaksować, a nie wściekać. 😛 Kupilem kierownice kiedys i lezy, kompletnie nie mam czucia do gier wyścigowych.

    1. Ja mam Logitecha Formula force Ex, ale FFB i tak daję na ok 30-40% bo za bardzo rzuca kierownicą, jakby miało ją wyrwać, wolę niewielki i starcza, nawet na takim „badziewnym” kole jako tako idzie grać, kupiłem do Dirta Rally i teraz do pada nie wrócę 😛

    2. A mi właśnie ets2 się kurzy, i nie gram zbytnio w niego, testowałem kierę, wiadomo gorszą niż twoja, w grid 2, autosport, teraz project cars, i choć miewam problemy, to dużo lepiej się w takich symulacjach jeździ, ale wyścigowych niż na padzie. Zaś WRC 6 trochu inny model jazdy i nie pasuje kierownica:/ Dirt 4 też nie najgorzej..

  1. ^wyzej ktoś napisał „Dla tych co nie działa pad od xOne: też z początku miałem problem, jednak znalazłem rozwiązanie które u mnie działa: podłączcie pada dopiero kiedy uruchomicie grę”

  1. Chodzą pogłoski, że w najbliższym czasie będą dopłacać stówę jeżeli ktoś doda do biblioteki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 2. Jeśli używacie pada do XB1, to zapomnijcie, że uda wam się pograć. Pozostaje klawiatura(wariant dla wytrwałych).

  1. ^”Dla tych co nie działa pad od xOne: też z początku miałem problem, jednak znalazłem rozwiązanie które u mnie działa: podłączcie pada dopiero kiedy uruchomicie grę”

 3. Dla tych co nie działa pad od xOne: też z początku miałem problem, jednak znalazłem rozwiązanie które u mnie działa: podłączcie pada dopiero kiedy uruchomicie grę.