The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard za darmo!

Gra została dodana do konta każdego posiadacza podstawowej wersji gry w najnowszym patchu! Jeżeli update wam się nie pobiera, zresetujcie klienta Steam.

Ciężko wytłumaczyć tę sytuację. Być może jest to pomyłka, być może akcja promocyjna, o której wydawca nie zdążył jeszcze poinformować.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard za darmo!"

 1. Może autorowi newsa coś się przyśniło 😉 Zawsze powtarzam żeby nie pić przy komputerze 😉

 2. Sytuacja rzeczywiście jest bardzo dziwna. Między 2 a 4 w nocy (nie pamiętam dokładnie) Skyrim, które mam w wersji podstawowej, niespodziewanie zaktualizowało się. Miałem to sprawdzić, ale zapomniałem. Wiedziony dzisiejszym newsem obejrzałem profil gry na steam – żadne DLC nie było przypisane do mojego konta. Nie zmienia to faktu, że w folderze z grą leży śliczny, gigabajtowy pliczek o nazwie Dawnguard, który widoczny jest także w plikach danych jako *.esm. W normalnych okoliczościach pewnie bym tego nie zauważył, a tak czuję się jak pirat 🙂 powiedzmy, że nic nie będę ruszał 😀

  1. A mnie zawsze jak jest promocja GTA IV na Steam, jak wejdę na stronę dwóch DLC do gry to pokazuje, że już je posiadam (a mam tylko podstawową wersję GTA IV) i nie mogę kupić natomiast w grze, jak chcę wybrać którykolwiek z dodatków to przekierowuje mnie na stronę sklepu 😉
   Z tymi DLC to jest już prawie norma, że ściągają nam się mimo iż ich nawet nie kupowaliśmy. Mnie to wkurza bo włączam Steam i nagle, ni z gruszki ni z pietruszki włącza mi się aktualizacja jakiejś gry i mimo iż przerwę to później w nią zagrać nie mogę dopóki tej aktualizacji nie dociągnie do końca.

   BTW skoro masz cały ten pliczek esm to możesz go spróbować włączyć w opcjach, zapewne w launcherze jest menu Data gdzie można włączać dodatki (możesz też zawsze użyć jakiegoś mod managera).

 3. Ja również miałem to szczęście, że przeczytałem newsa po północy i odrazu ściągnąłem update, a nawet zdążyłem już postrzelać z kuszy ;P Pędzę zobaczyć czy nadal mogę grać w dodatek 😉 Swoją drogą – news błyskawiczny, naprawdę winszuję 😉