«

»

Dziś startuje darmowy weekend przedpremierowy z Mario Tennis Aces
Nintendo Switch

Dziś startuje darmowy weekend przedpremierowy z Mario Tennis Aces

Już dziś o godzinie 16:00 rozpocznie się darmowy turniej przedpremierowy w grze Mario Tennis Aces. Gracze będą mogli wcielić się w jedną z czterech postaci (Mario, Peach, Yoshi i Bowser) i wziąc udzial w meczeach online, zbierając punkty uzależnione od osiągniętych wyników. Punkty te będzie można zaś wykorzystać do odblokowania kolejnych pięciu postaci dostępnych w tej próbnej wersji gry. Oprócz tego pojawi się tu możliwość rozegrania meczu przeciwko przeciwnikowi sterowanemu przez sztuczną inteligencję.

Próbną wersję Mario Tennis Aces można pobrać z Nintendo eShop. Testy potrwają od 1 czerwca, godz. 16:00 i zakończą się w poniedziałek, 4 czerwca o godzinie 23:59

 • na pewno tych kilku posiadaczy switcha w Polsce będzie wniebowziętych xD

  • enteriusz

   Akurat switch się całkiem nieźle sprzedaje w Polsce. Na pewno wciąż jest to ułamek sprzedaży wszystkich konsol, ale już nie jest tak, jak przy WiiU. Mało tego – eShopie Nintendo, dla polskiego konta, mamy PLN’y.

  • Wydaję mi się, że mógłbyś się trochę zdziwić, akurat Switch w Polsce jest dość popularna konsolą. Twardych danych nie mam i do PS4 z pewnością mu daleko, ale też nie jest to poziom Wii U.

   • enteriusz

    Albo ode mnie zgapiałeś, albo jesteś moim zaginiony bratem bliźniakiem, którego nigdy nie miałem:))) – zobacz co napisałem niemal w tym samym czasie pod postem cinka.

    • enteriusz

     A oto metoda badawcza tego raportu: „The study was conducted between 16 – 22 of April 2018 using the panel method (online survey with recruitment on websites)”. Czyli jest to jedna z najmniej miarodajnych metod badawczych. Niemniej jednak 2% może być prawdziwym wynikiem. Switch’a kupią raczej lepiej zarabiający rodacy, którzy już mają PS4/XBoxa i mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa.

    • Ja kupiłem Switcha, bo mam niezłego PCta, więc xboxa się nie opłaca, a moim zdaniem na PS4 za mało exlusivów (choć ostatnio w nie obrodziło i kusi). Lepiej zarabiającym nie jestem (choć to co w sumie znaczy), a N mnie skusiło exclusivami i samą ideą konsoli- która swoją drogą świetnie się sprawdza

    • Grupa Nintendo Switch Polska ma obecnie ponad 2400 członków a tam jest mocna selekcja / moderacja. Nie wszyscy wchodzą tak łatwo do grupy i muszą przestrzegać regulaminu. Dla przykłądu PS4 Polska gdzie może wejść każdy i nie stosować się do regulaminu ma ponad 20000 userów ale co z tego, że ja tam jestem i wypowiadam się raz na rok. To tez daje obraz. PS4 jest kilka lat dłużej na rynku. Switch od 1 roku i 3 miesięcy a nawet w Polsce zbiera tylu użytkowników 😉

 • O fajnie ściągnę i zobaczę czy fajne 🙂

 • Kazno

  Tylko na swicha ta gra
  ? Mam wiiu . Zamiar przesiadki ofc też może w lipcu .swich fajny w plener jako przerywnik

  • Vi

   Na Wii U masz Mario Tennis Ultra Smash, imho bardzo fajny tytuł, trochę mało zawartości, ja dałem jakieś 2 lata temu około 60zł i nie żałuje. Gra wygląda jak Mario Tennis Aces tylko troche mnie postaci i trybów gry, ale warto ograć, jeżeli ma się akurat tą konsolkę, a nie ma jeszcze Switcha.

   • Mario Tennis na Wii U to akurat najsłabsza odsłona tej gry. Na Switcha po ograniu testowej wersji mogę śmiało stwierdzić, że jest przełomowa i warto spróbować jeśli ktoś ma możliwość.