Wolfenstein 3D za darmo

Dwie gry PC za darmo w Microsoft Store - odbierz bezpłatnie Wolfenstein 3D

W ramach niejawnego programu testów Xbox Insider możecie odebrać bezpłatnie dwie kolejne gry PC. Tym razem do swoich kont przypiszecie The Elder Scrolls II: Daggerfall i Wolfenstein 3D za darmo. Oba tytuły będą dostępne w wersjach na PC za pośrednictwem Microsoft Store.

Jak odebrać grę Wolfenstein 3D za darmo?

Łowcy, skorzystajcie z poniżej instrukcji, która wyjaśni jak przypisać do swojego konta grę Wolfenstein 3D za darmo:

Krok 1 – Pobierz i uruchom najnowszą wersję aplikacji Xbox Insider Hub.

Krok 2 – Zaloguj się do nowego lub istniejącego konta Microsoft.

Krok 3 – Zapisz się do programu niejawnych testów,

Krok 4 Po zakończeniu rejestracji przejdź do sklepu Microsoft i zainstaluj grę Wolfenstein 3D za darmo

Informację o promocji nadesłał murinus. Dzięki!


Podobnie należy postąpić z grą The Elder Scrolls II: Daggerfall. Tytuł ten jest dostępny bezpłatnie także w ofercie innych sklepów. W tym przypadku polecam jednak pobrać specjalną wersję gry The Elder Scrolls II: Daggerfall Unity – GOG Cut za darmo ze sklepu GOG.com. Wydanie to zawiera ponad 30 modów społeczności. Więcej na temat tej edycji przeczytanie w tym wpisie:


Łowcy, jeśli nie chcecie korzystać ze sklepu Microsoftu, a gry zbieracie wyłącznie na platformie Valve, to poniżej znajdziecie najlepsze promocje na Wolfenstein 3D w wersji na Steam:

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.