X

«

»

Dungeon Keeper za darmo na Originie

Dungeon Keeper – za darmo

Promocja dostępna jest w ramach akcji “On The House” i potrwa przez ograniczony czas.

 • Cyga

  Swego czasu była to dla mnie najlepsza gra.

 • Witaj Strażniku, coś ciągnie w Twoim lochu. Zainstaluj centralne ogrzewanie. P.S. Jak dobrze być złym.

 • widać w EA i mądrzy ludzie się trafiają, fajne gierki dają od kilku miesięcy, nawet jeśli to antyki

  • Belzebub

   Gry, które się wcale nie sprzedają i nikt kto nie grał w nie 20 lat temu już nie pogra. Geniuszem być nie trzeba nie.

   • Nikt nie grał i nie zagra w np. Dungeon Keepera czy Sim City 2000 ? Czyś Ty na głowę upadł? Czy urodziłeś się w 2K czy jak?

  • lunaexoriens

   Szczerze mówiąc, naprawdę podoba mi się Origin. Wiem, że dla niektórych powinien istnieć tylko Steam, ale ja czuję właśnie jakąś taką sympatię do tej platformy i doceniam jej politykę, np. Origin Access.

   • Trochę dziwnie mi się z niego korzysta po aktualizacji, ale osobiście nie rozumiem osób, które nie korzystają z danej platformy bo „nie jest steam”. Jasne, fajnie byłoby mieć całą swoją kolekcję tylko w jednym serwisie, ale z drugiej strony jeżeli ma się gry tylko dla +1 do biblioteki…

    • Bo obecnie mamy bezmózgi kult steama. Ten już dawno przestał być przyjazny dla graczy, ale niektórym tak wyprał mózgi, że nawet nie uważają go za rodzaj drm :OO

    • Frank Sinatra

     Podaj mi przykłady problemów jakie miałeś ze Steamem.
     Mam Ci wymienić wszystkie problemy jakie miałem z uPlayem i Originem?

    • „Podaj mi przykłady problemów”
     Tony śmieci. Tony zabugowanych śmieci (i nie śmieci), które zostały już dawno zostały porzucone bez cienia szans na naprawienie. Pozwalanie na kilkuwarstwowe drm. nadużywanie early accessów, na wrzucanie wszystkiego co się da bez względu że dana gra jest gorsza/mniejsza niż jakaś podpierdółkowa gra flashowa. Dodatkowo wiele gier (szczególnie starszych bądź z upierdliwymi drm ) sprawiają wiele problemów z samym odpaleniem co nawet nie powinno mieć miejsca bądź steam powinien informować o problemach (dzięki bogu dali chociaż refundacje). Dodajmy do tego wszystko związane z regionami (między innymi zlikwidowanie podziału eu oraz nie przyciskanie wydawców do używania ich) dziwne wybryki jak np. afera z przecenami gier na wyprzedaży, płatne mody, a z mniejszych system osiągnięć, wymuszanie używania apk jeśli chce się używać rynku i wciąż nie ogarnięty system soundtracków.
     A tak BTW.
     Z Originem nigdy nie miałem problemów. O Uplay się nie wypowiem, bo zbytnio nie używałem choć muszę powiedzieć, że ma jedną z najgorszych wyszukiwarek, jakie w życiu widziałem.

    • Frank Sinatra

     >Tony śmieci. Tony zabugowanych śmieci (i nie śmieci), które zostały już dawno zostały porzucone bez cienia szans na naprawienie.

     Tego nie rozumiem

     > Pozwalanie na kilkuwarstwowe drm.

     Przecież tutaj wina leży tylko i wyłącznie po stronie producenta gry a nie steamu. Mieli w ogóle danej gry nie wydawać?

     > nadużywanie early accessów, na wrzucanie wszystkiego co się da bez względu że dana gra jest gorsza/mniejsza niż jakaś podpierdółkowa gra flashowa.

     Przecież to wszystko jest wyborem społeczności, ludzie wybierają te gry na greenlightcie i kupują je.

     >Dodatkowo wiele gier (szczególnie starszych bądź z upierdliwymi drm ) sprawiają wiele problemów z samym odpaleniem co nawet nie powinno mieć miejsca bądź steam powinien informować o problemach (dzięki bogu dali chociaż refundacje).

     Znowu wina nie leży po stronie steam a producenta gry. Myślisz, że GFWL jest dla nich rzeczą pożądaną? Przecież muszą działać zgodnie z prawem i licencjami. Jak Ty to sobie wyobrażasz?

     >Dodajmy do tego wszystko związane z regionami

     Każdy rynek jest podzielony regionalnie. Na originie, uplayu czy gogu tego nie ma? Tak działa świat.

     >(między innymi zlikwidowanie podziału eu oraz nie przyciskanie wydawców do używania ich)

     Nie rozumiem.

     >afera z przecenami gier na wyprzedaży,

     Nie słyszałem.

     >płatne mody

     Manipulujesz faktami. Płatne mody były przez kilka dni, społeczność tego nie chciała więc zostało to wycofane.

     >a z mniejszych system osiągnięć

     Co? xD Jak niby system osiągnięć może być wadą? W czym Ci on przeszkadza.

     >wymuszanie używania apk jeśli chce się używać rynku

     Wcale nie jest to wymuszone to po pierwsze. Po drugie zwiększa to poziom bezpieczeństwa konta, społeczność tego chciała.

     >wciąż nie ogarnięty system soundtracków.

     Co konkretnie jest w nim nieogarnięte?

     Jedynie na gogu nigdy nie miałem problemów. Serwery uPlaya i Origina to kpina. Wiele razy nie mogłem uruchomić legalnie posiadanej gry z nieznanych przyczyn.

    • „Tego nie rozumiem”
     Chodzi o wszystkie gry, które są tak słabe, że czasami nawet trudno nawet nazwać grami, albo są robione jakby jakiś pijany gimnazjalista je zrobił.

     „Przecież tutaj wina leży tylko i wyłącznie po stronie producenta gry a nie steamu. Mieli w ogóle danej gry nie wydawać?”
     Chodzi o to, że steam nie robi praktycznie żadnych wymaga/waunków w którym można coś umieścić na steamie i tu leży pies pogrzebany. Wystarczy choćby popatrzeć na taki symulator masturbowania się. Oni nawet nie sprawdzają co przechodzi. Wiem, że wiele gier jest tworzone i nie ma szans na sprawdzenie wszystkiego, ale powinni chociaż w jakimkolwiek chociaż najmniejszy sposób sprawdzać grę, a nie wszystko z automatu zatwierdzać. Warunki by odstraszały niektórych, ale powinny być jakiekolwiek bez względu co producent chce, a takie kwiatki jak gta iv (securom+gfwl+rockstar club+oczywiście sam steam) nie powinny nawet przejść. Valve by mniej zarabiało? No trudno, ale przecież gracze uważają go za jeden z największych symboli świata gier PC i powinno jakieś wymagania robić dla producentów, a nie robić z siebie jedno wielkie wysypisko.

     Z regionami chodzi o to, że Steam owszem ma regiony, ale pewnie nie słyszałeś, że EU było podzielone na 3 części (potem dwie a teraz bez). Były one po to, aby dostosować ceny do rynku, niestety większość to olewała (jednak u tych kilku, którzy to przestrzegali faktycznie było czuć różnicę cenową) ale steam postanowił to zlikwidować, bo przecież wszyscy w Europie zarabiają tyle samo (a większość wydawców dawała takie same ceny a Valve ich nie próbowało w jakikolwiek sposób „zachęcać” do wykorzystywania tego) z wyjątkiem wielkiej Brytanii i Ukrainy którzy mają swój własny region.

     >afera z przecenami gier na wyprzedaży,
     „Nie słyszałem.”
     Niektórzy producenci (np. Rockstar) zwiększyli ceny swoich gier przed wyprzedażą. Dzięki temu na samej wyprzedaży mieli ładniejsze (większe cyferki) przy % w zniżce. Wiem, że tak się robi choćby w supermarketach, ale na steamie to była nowość co wkurzyło wiele osób.

     >płatne mody
     „Manipulujesz faktami. Płatne mody były przez kilka dni, społeczność tego nie chciała więc zostało to wycofane.”
     Jak manipuluje? Napisałem, że to dziwny wybryk. No nie powiesz mi, że próba wprowadzenia czegoś takiego była normalna?

     „Co? xD Jak niby system osiągnięć może być wadą?”
     Chodzi o to JAKI on jest.
     Brak możliwości resetowania aczków, w niektórych grach (nie mówię o programie „SAM”) można je w różny sposób nielegalnie odblokowywać. Brak możliwości zrobienia czegokolwiek z osiągnięciami w grach wymagającym mp (który jest martwy/wyłączony), brak oddzielenia w jakikolwiek sposób osiągnięć wymagających DLC do tego dochodzi dość sporawa lista gier ze zbugowanymi aczkami (pewna grupa na steamie na bieżąco tą liste wprowadzi). Niektóre są naprawiane z czasem (czasami bardzo długim), a inne nie.

     „Wcale nie jest to wymuszone to po pierwsze. Po drugie zwiększa to poziom bezpieczeństwa konta, społeczność tego chciała.”
     Sporej liczbie osób się ona nie podoba (choć obecnie wszyscy co na nią narzekali przyzwyczaili się do niej chcą club nie chcąc). Owszem dużo osób (jeśli nie wszyscy) chciało jakieś zabezpieczenia, ale dlaczego w takim razie to z apk nie jest wymagane dla wszystkich lecz głównie dla tych co korzystają z trade i marketu? Jakoś na kupowanie gier/z marketu już nie potrzebujesz tego nachalnego zabezpieczenia… Pewnie dlatego, bo by to zmniejszyło sprzedaż gier :V
     Niby możesz też bez niego, ale czas w jakim trzeba czekać na możliwość sprzedania czegoś bądź wymiany jest lekko absurdalny więc szczególnie w czasie wyprzedaży (gdzie się pojawiają okresowe karty) o zabawie z nimi w trade/markecie bez apk możesz zapomnieć.

     >wciąż nie ogarnięty system soundtracków.
     „Co konkretnie jest w nim nieogarnięte?”
     1. Potrzebujesz ściągnąć całą grę (co jest lekkim absurdem), aby móc ściągnąć ost.
     2. Dopóki nie ściągniesz gry nie pokazuje ci się na liście, że posiadasz do niej OST. Po pewnym czasie możesz zapomnieć, że masz do danej gry, albo nie wiedzieć (nie zwrócić uwagi) gdy się kupuje dość sporo gier z bundli/zestawów. A jedyne co ci o tym powie to gdy sprawdzisz sobie dlc do dane gry jakie masz (co raczej się nie robi w normalnym użytkowaniu steama).

     A na twoje problemy z innymi klientami no cóż… odpalam Origina od czasu do czasu więc może dlatego nie natrafiałem na żadne problemy z serwerami.

    • Trixie B Lulamoon

     „Brak możliwości resetowania aczków” a po co chcesz resetowac? zeby zdobyc drugi raz? cx. nie pasuje nie kupuj. albo zaopatrz sie legalnie inaczej.

    • Ale akurat resetować achievementy na Xbox to bym widział sens. Sam mam parę tytułów profilu które tylko odpaliłem raz, wbiły mi jakiś jeden – dwa głupie achievementy za samo uruchomienie i teraz mi psują statystyki 😀

    • Frank Sinatra

     >Chodzi o wszystkie gry, które są tak słabe, że czasami nawet trudno nawet nazwać grami, albo są robione jakby jakiś pijany gimnazjalista je zrobił.

     Jeżeli są ludzie, którzy je kupują to w czym masz problem?

     >Chodzi o to, że steam nie robi praktycznie żadnych wymaga/waunków w którym można coś umieścić na steamie i tu leży pies pogrzebany. Wystarczy choćby popatrzeć na taki symulator masturbowania się. Oni nawet nie sprawdzają co przechodzi. Wiem, że wiele gier jest tworzone i nie ma szans na sprawdzenie wszystkiego, ale powinni chociaż w jakimkolwiek chociaż najmniejszy sposób sprawdzać grę, a nie wszystko z automatu zatwierdzać. Warunki by odstraszały niektórych, ale powinny być jakiekolwiek bez względu co producent chce, a takie kwiatki jak gta iv (securom+gfwl+rockstar club+oczywiście sam steam) nie powinny nawet przejść. Valve by mniej zarabiało? No trudno (tak by zarabiali grube $$$), ale przecież gracze uważają go za jeden z największych symboli świata gier PC i powinno jakieś wymagania robić dla producentów, a nie robić z siebie jedno wielkie wysypisko.

     Nie bardzo rozumiem co wspólnego mają wymagania, symulator masturbacji i drm ale okej:
     -Steam ma pewne wymagania, wejdź na greenlight i sprawdź zanim napiszesz głupoty.
     -Ponownie – jeżeli ludzie to kupują to w czym masz problem? Nie jesteś zmuszony kupować bądź oglądać rzeczy, które Cię nie interesują. Ba, możesz je nawet ignorować, ignorować tagami i nigdy już ich więcej nie zobaczysz.
     -GTA IV w wersji steam nie ma securoma, Ty w ogóle wiesz o czym piszesz? xD Social Clubu też już nie ma w takiej postaci jak niegdyś. Ale ponownie – jaka w tym wina steama? ROckstar to wprowadził.

     >Niektórzy producenci (np. Rockstar) zwiększyli ceny swoich gier przed wyprzedażą.

     Tu akurat odpowieziałeś sobie sam. PRODUCENCI a nie Steam.

     >Jak manipuluje? Napisałem, że to dziwny wybryk. No nie powiesz mi, że próba wprowadzenia czegoś takiego była normalna?

     Społeczności się nie spodobało i zostało błyskawicznie wycofane, w czym widzisz problem?

     >Chodzi o to JAKI on jest.
     Brak możliwości resetowania aczków, w niektórych grach (nie mówię o programie „SAM”) można je w różny sposób nielegalnie odblokowywać. Brak możliwości zrobienia czegokolwiek z osiągnięciami w grach wymagającym mp (który jest martwy/wyłączony), brak oddzielenia w jakikolwiek sposób osiągnięć wymagających DLC do tego dochodzi dość sporawa lista gier ze zbugowanymi aczkami (pewna grupa na steamie na bieżąco tą liste wprowadzi). Niektóre są naprawiane z czasem (czasami bardzo długim), a inne nie.

     Do czego Ty się próbujesz przyczepić to brak słów. xD
     No dobrze powiedz mi, która z platform ma wyżej wymienione ficzery? Przecież to są wyłącznie wytwory Twojej wyobraźni, zasugeruj to na forum steama to może zostanie wprowadzone. Na każdej platformie da się czitować achievementy.

     >Sporej liczbie osób się ona nie podoba (choć obecnie wszyscy co na nią narzekali przyzwyczaili się do niej chcą club nie chcąc). Owszem dużo osób (jeśli nie wszyscy) chciało jakieś zabezpieczenia, ale dlaczego w takim razie to z apk nie jest wymagane dla wszystkich lecz głównie dla tych co korzystają z trade i marketu? Jakoś na kupowanie gier/z marketu już nie potrzebujesz tego nachalnego zabezpieczenia… Pewnie dlatego, bo by to zmniejszyło sprzedaż gier :V

     Muszę tu zacząć od własnego cytatu:
     „Wcale nie jest to wymuszone” druga sprawa, że nie bardzo rozumiem co miałaby na celu taka blokada na kupowanie gier? Bo w blokadzie na market chodzi o to żeby nikt Ci nie wyczyścił ekwipunku. Poza tym za tranzakcje na markecie steam też pobiera marże więc nie bardzo rozumiem do czego pijesz z tym, że $ nie będzie się zgadzać. xD
     Nie jestem też do kończa przekonany jaką emocję wyraża ta emotikona: „:V”, czuję się niezręcznie.

     >Niby możesz też bez niego, ale czas w jakim trzeba czekać na możliwość sprzedania czegoś bądź wymiany jest lekko absurdalny więc szczególnie w czasie wyprzedaży (gdzie się pojawiają okresowe karty) o zabawie z nimi w trade/markecie bez apk możesz zapomnieć.

     Wyprzedaże nie pojawiają się znienacka a poza tym czemu po prostu nie skorzystać z appki? Czemu próbujesz znaleźć dziurę w całym? Społeczność chciała tego zabezpieczenia więc jest. Świadczy to jedynie o tym, że steam słucha społeczności.

     >Wiesz, że przez to przeszła duża liczba naprawdę okropnych gier? No i oczywiście (co zostało chyba już zlikwidowanie) kupowanie głosów za kody do gry.
     Dodatkowo niektóre gry są dłużej niż powinny w early access (ale czas na robienie dlc to twórcy jakoś mają…)

     Nie rozumiem czemu tak Cię bolą słabe gry? Czy ktoś Cię zmusza do kupowania/przeglądania ich? Dzięki greenlightowi można znaleźć wiele perełek.
     Co masz na myśli, że gry są dłużej niż powinny w early acces? Jest to określone jakimiś normami? Nie rozumiem.
     JEDNA gra w early acces ma dodatek, powtarzam JEDNA i została za to zbesztana od stóp po głowę.

    • Trixie B Lulamoon

     „Ten już dawno przestał być przyjazny dla graczy,” mi nie sprawia problemow

    • @Trixie B Lulamoon
     Mnie zbytnio też (prócz czasami problemów ze starymi i z gfwl grami oraz psuciem mi statystyk osiągnięć 🙁 ). Bardziej mnie to boli niż sprawia problemy, bo po prostu lubię steama.

     @disqus_Kd4JYqBOR1:disqus
     Czepiam się bo mogę xD Nie no a tak na serio po prostu wkurza mnie wiele rzeczy tym bardziej, że steama samego w sobie lubię. Popatrz sobie choćby jak aczki są zrobione na xboxie bądź playstation. Wiele twórców/producentów próbuje dymać gracza (na różne sposoby) i są bezkarni bo nikt nie próbuje ich powstrzymać. Wiele graczy bądźmy szczerzy to debile. Słabe gry też się sprzedają? Tylko zauważ, że w większości to są ludzie którzy je kupują dla +1/kart/bo mieli z bundlach/bo miała ładne trailery/hype/bo na konsolach nie była zbugowana.
     Po prostu całość się rozchodzi mi o to, że steam ma łatkę „przyjazne dla gracze” a to g**** prawda. Od dawna jedyne co steam obchodzi to kasa gdyby tak nie było to wiele rzeczy inaczej by wyglądały. Early access =/= greenlight. Wiem, że w obydwóch można spotkać perełki, ale:
     -Steam ma pewne wymagania, wejdź na greenlight i sprawdź zanim napiszesz głupoty.
     1 obrazek, 4 screenshoty, jedno video + opis gry + mała opłata. Powiem ci, że niesamowicie wysokie te wymagania, która skutecznie odcedza gry tragiczne od perełek 😉

     Co do marketu i apki to rozumiem o co ci chodzi, ale popatrz od strony osoby, która nie ma problemów, że ktoś się włamał na konto (bo nie wchodzi we wszystkie linki jakie jakiś nieznajomy ci wysłał). Marketem bawię się głównie tylko w czasie wyprzedaży. Czemu nie mogli np. zostawić sam email? Strasznie mnie drażni, że za każdym razem muszę wykupić sobie pakiet danych (albo poświęcić troszkę kasy na fonie) aby móc coś sprzedać >.>

     „Nie jestem też do kończa przekonany jaką emocję wyraża ta emotikona: „:V”, czuję się niezręcznie.”
     Po prostu ją lubię ;p Jakoś nie dawno zacząłem ją mocno nadużywać w rożnych kontekstach. Muszę to ograniczać bo coraz bardziej przesadzam.

     BTW. GTA IV MA! securoma. Wiem to, bo przez te draństwo nie mogłem odpalić gry (zrobiłem refunda) chyba, że go obecnie Rokstar zlikwidowało. Własnie przez to, że Steam nie wymusza żadnych wymagać na producentach pomimo kupując oryginała gracz ma problemy z samym odpalaniem gry (a na piracie żadnych >.>)

    • Frank Sinatra

     Oczywiście, że należy dyskusję zakończyć. Bo jeżeli boli CIę, że ludzie kupują gry dla +1/kart to najwyraźniej jesteś po prostu malkontentem. 😛

     Na xboxie ani ps nie da się resetować osiągnięć, ani nie ma większości wymienionych przez Ciebie ficzerów. Nie ma tego też origin i uplay.

     W większośći cywilizowanych krajów ludzie mają nielimitowany mobilny internet w abonamencie i/lub domowe wifi.

     Przeczytaj proszę co to jest securom bo zaczynam czuć się delikatnie zażenowany. xD

     Miło się z Tobą dyskutuje, nie plujesz się o swoje racje jak 90% internautów ale trochę zbyt fanatycznie ich bronisz. 😛

    • Dobra ino się obronie z twych zarzutów, że niby kłamie bo mnie tym zasmuciłeś :<
     Przykładowe osiągnięcia z PS4 https://uploads.disquscdn.com/images/f5766923124f27e4230be4a46480e136cb856e668f6a6660589ee2a15ec536ca.jpg
     Na xboxie 360 resetowałem osiągnięcia. Nie pamiętam dokładnie jak (i niestety nie mam jak to teraz sprawdzić, bo konsoli już od wielu lat nie mam) ale to robiłem.

     "W większośći cywilizowanych krajów ludzie mają nielimitowany mobilny internet w abonamencie i/lub domowe wifi."
     Czyli osoby nie mające telefonu na abonament to dzikusy :V? Niestety też nie dostaje damowego internetu za doładowanie bo mam dość starą "formułę/taryfę/pakiet" czy jak to nazwać z którą nie chce się rozstać bo ma dość sporo darmowych minut po doładowaniu + ważność konta na rok (i niestety w gratisie że jest stara ma też drogie ceny za pakiety :()
     Wi fi nie mam bo nigdy nie potrzebowałem. Mam jeden komp, jeden kabel choć faktycznie się zastanawiałem czy nie zainwestować (choć ze względu, że mój blok jest mocno zawalony myśl o wifi szybko się ulatniała).

     A jeśli chodzi o Securom
     https://uploads.disquscdn.com/images/8686a90285bbf4b4015de7e38fd1c53817f803160298e394f4a3de66f6291a85.png
     I naprawdę próbowałem wszystkiego aby to odpalić ale za każdym razem miałem activation failed.

    • Trixie B Lulamoon

     „Na xboxie 360 resetowałem osiągnięcia” po co?

    • Po co niektórzy przechodzą drugi raz dana grę (czasami znów na 100%)?
     Po co wbijać lvl cap kolejną postacią w mmorpg?
     Po co robić speedruny?
     Po co grać w gry na najtrudniejszym poziomie?
     Czemu niektórzy graja na oryginalnych starych konsolach/sprzętach skoro są emulatory?

     Ludzie robią różne rzeczy z nudów, lub aby ponownie mieć pewne doznania ^.^

  • NIVEALHD

   EA liczy na takich naiwniaków. Zapamiętaj sobie, że jak jakaś firma coś robi to robi to tylko w swoim interesie.

 • Bullfrog [*]

  EA ma na koncie wiele ofiar, krwiożerczy gigant…

  • Mix

   westwood

  • Pandemic – pamiętamy [*]

  • Nie wybacze im nigdy za WESTWOOD.

  • Looking Glass studio (Thief, Ultima Underworld)

  • Bili

   Zapłaczmy razem za ofiary.

   • Mix

    może miesięcznnica w takim razie ?
    a potem pomnik
    i wszyscy razem: gdzie jest WESTWOOD, gdzie jest Bu… ?

    • Bili

     Poproszę raz 🙂

    • I jeszcze krzyż.

  • Populus the Begining [*]

 • Szkoda, że było już rozdawane za darmo na GOGu 😛 Dwójką bym za to nie pogardził.
  A nuż wersja Originowa będzie działać na DosBoxie na androidzie?

 • To jest gra złotoustego Piotrusia ?

  • w czasach, gdy tworzył jeszcze dobre gry

 • Jupi 😉 fajnie po tylu latach znów czynić zło „rogatym rozpruwaczem”

 • Trisus

  Ehhh słabo, brak języka polskiego mimo, że wyszła bardzo dajnie zrobiona w PL. Szkoda bo liczyłem, że jak wersja z gog nie ma PL to ta będzie mieć. Teraz pytanie czy będzie łatka pod poprawę grafiki i obsługę akceleratorów 3d

 • Pamiętam za dzieciaka reklamę/zajawkę tej gry w TV, gdzie lektor mówił: „jeżeli bycie dobrym znudziło cię śmiertelnie, poznaj uroki bycia złym w grze Dungeon Keeper”

 • Ja mam wersje z GOG którą kupiłem i nie żałuje. A tak ogólnie to wolę część drugą DK, ale są gusta i guściki.

  • Trisus

   Dla mnie właśnie część druga jest mało grywalna, ile bym do niej nie podchodził to jakoś źle mi się zawsze gra. Za to w jedynkę ostatni raz grałem miesiąc temu 😀

 • Bili

  Chyba wszyscy cebularze ze mną włącznie tak się rzucili na tego DK, że Origin siadło.

 • pewno grał nie bede, ale gra dodana do konta….

 • Ea daje co raz lepsze gry