Dodatek Ogre Mercenaries do Total War Warhammer II za darmo

Dodatek Ogre Mercenaries do Total War Warhammer II za darmo dla subskrybentów Amazon Prime Gaming

Posiadacze abonamentu Amazon Prime mogą od dziś odbierać mini dodatek Ogre Mercenaries do gry Total War Warhammer II za darmo. DLC dostępne jest w postaci kodu, który należy wykorzystać na platformie Epic Games Store.

Dodatek Ogre Mercenaries dodaje mechanikę związaną z pojawianiem się w grze obozów tytułowych ogrów, których można rekrutować jako najemników. Aby skorzystać z zawartości DLC musicie posiadać podstawową wersję Total War: WARHAMMER II.


Łowcy, przypominamy że nadal możecie skorzystać z promocji na 30 dni Amazon Prime Gaming za darmo w polskim oddziale sklepu Amazon. W ramach otrzymanego okresu próbnego będziecie mogli odebrać za darmo wszystkie aktualne bonusy, a także gry ze styczniowej oferty usługi.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.