Promocja na Diablo 2: Resurrected

Diablo 2: Resurrected Early Access Beta rozpocznie się dzisiaj – dostęp do zamkniętych testów na PC za oglądanie Twitcha

Już dzisiaj o godzinie 19:00 osoby zamawiające przedpremierowo Diablo 2: Resurrected otrzymają dostęp do zamkniętych testów Beta na PC, konsolach PlayStation i Xbox. Klucze do Diablo 2: Resurrected Early Access Beta będą rozdawane również graczom, którzy nie chcą kupować gry w ciemno.

Aby uzyskać klucz do zamkniętych testów na PC należy połączyć konto Blizzard.net z Twitchem, następnie po godzinie 19:00 obejrzeć na platformie Twitch 2,5 godziny dowolnego streamu z Diablo 2: Resurrected. Klucze do bety będą przyznawane wyłącznie przez pierwsze 24 godziny od startu testów.

Więcej informacji o zasadach promocji znajdziecie na stronie Blizzarda.

W przyszłym tygodniu, od 20 do 23 sierpnia, rozpoczną się testy otwarte dla wszystkich zainteresowanych graczy.

Diablo 2: Resurrected na Xbox Series X|S za 115,86 zł zamiast 179,99 zł

W islandzkim regionie Xbox Store możecie zakupić Diablo 2: Resurrected za jedyne 115,86 zł na konsole Xbox One i Xbox Series X|S. W polskim Sklepie Xbox gra kosztuje 179,99 zł. Do zakupu w Islandii możecie wykorzystać polską kartę oraz polski adres rozliczeniowy, kupno gry wygląda identycznie jak w Polsce.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.