Deponia: The Complete Journey za darmo na dlh.net

Aby otrzymać klucz Steam do gry Deponia: The Complete Journey, musicie zalogować w serwisie dlh.net, następnie wejść w menu „Profile/Keys” i kliknąć w przycisk „Get your Steam Game here”.
Nowe partie kluczy pojawiają się cyklicznie.

Ze względu na wycieki haseł z dlh.net w przeszłości, zalecana jest ostrożność pod kątem używanych na tej stronie danych. 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Deponia: The Complete Journey za darmo na dlh.net"

 1. Jakby ktoś nie wiedział to pakier 3 gier w 1-nej całości tzn nie dostajemy 3 gier oddzielnie tylko 1-ną w której po instalacji można odpowiednio wybrać :
  Deponia
  Chaos on Deponia
  Goodbye Deponia
  tak samo było np z grą Zombie Army Trilogy 🙂

  1. Wbiłem od razu po dodaniu posta, założyłem konto, jak chciałem odebrać klucz to było ich ponad 1470. Kliknąłem View Key i pokazywał się tylko zrzut ekranu gdzie nic nie było (biały ekran). Po drugiej próbie odświeżyłem stronę i już info po 2 minutach, że nie ma kluczy i kolejne będą w 59 minut i 59 sekund, przeszedłem na stronę łowców i minęło 6 minut od wstawienia postu i już po wszystkim. Więc podsumowując było 1470 kluczy gdy odbierałem i po próbie zobaczenia klucza, żadnego klucza tam nie było i 1470 kluczy znikło w nie całe 2 minuty więc zapewne BOTY.

 2. Ma ktoś wolny kluczyk, niestety nie zdążyłem na giveawaya ;/

  Jak coś to bardzo proszę na Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.

 3. Udało mi się zauważyć, że Deponia ma 3-4 cześći, Deponia Complete Journey zawiera te wszystkie gry?

  1. Complete Journey było wydane przed powstaniem doomsday, które to jest dość specyficzne jeżeli chodzi o związek fabularny z pozostałymi grami