Death Stranding (Director's Cut?) za darmo w Epic Games Store? Prawdopodobnie poznaliśmy tajemniczą grę

Epic Games Store udostępniło na swoim Twitterze krótki film pełen poszlak wskazujących na kolejny darmowy tytuł w ramach Mystery Vault Games. Pojawiające się ikony sugerują, że Death Stranding lub Death Stranding Director’s Cut będzie następną darmową grą w cotygodniowym rozdawnictwie sklepu.

Death Stranding prawdopodobnie pierwszą grą w Mystery Vault Games 2023

Co prawda mogliśmy już wcześniej odebrać Death Stranding za darmo w Epic Games Store, ale rozdawnictwo trwało tylko dzień, a do tego miało miejsce w okresie świątecznym, więc nietrudno było je pominąć. Wszyscy zainteresowani, którzy przegapili tę okazję, mogą teraz otrzymać drugą szansę na dodanie gry do swojej biblioteki. Mystery Vault Games 2023 jest akcją towarzyszącą Mega Wyprzedaży 2023 w Epic Games Store.

Film udostępniony przez Epic Games Store możecie zobaczyć poniżej:

Symbole, które pojawiają się w nagraniu, nie pozostawiają wielu złudzeń. Zarówno walizka, nieśmiertelniki jak i Odradek wyraźnie mają związek z grą Hideo Kojimy:

Poniżej możecie sprawdzić screenshoty z gry. Również wieloryb i autostrada są na powyższych ikonach:

Mega Wyprzedaż 2023 w Epic Games Store

Darmowy Death Stranding byłby jednocześnie mocnym początkiem Mega Wyprzedaży 2023 w Epic Games Store, o której informowaliśmy Was wcześniej. Według przecieku, gracze będą mogli odebrać aż osiem gier na PC w trakcie trwania promocji. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule.


Łowcy, jak myślicie, czy Epic Games Store ma w planach udostępnić Death Stranding za darmo? Dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na kolejne tajemnicze gry i będziecie rozszyfrowywać zagadkowe wiadomości.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.