Darmowy weekend z World of Warcraft oraz dodatkiem Battle for Azeroth

Okres darmowego dostępu potrwa od 21 do 24 marca. W tym czasie gracze posiadający nieaktywne konta WoW otrzymają za darmo dostęp do pełnej wersji gry i wszystkich swoich postaci bez konieczności wykupienia abonamentu. Dodatkowo, wersja próbna Battle for Azeroth będzie dostępna nawet dla graczy, którzy nie posiadają tego rozszerzenia.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darmowy weekend z World of Warcraft oraz dodatkiem Battle for Azeroth"

  1. Naprawde mogliby nie robic z siebie niemadrych, tak jakby przez te 3 dni ktos zarobil miliardy gelda i kupil sobie dodatek razem z 10 letnim abo, dla 3h to szkoda marnowac transfer i czas na podstawowe addony.

   1. Nie do końca. Ostatnio jak dostałem triala BoA to robiąc kilka postaci trialowych i przerzucając golda na mainowe postacie, uzbierałem wystarczającą ilość, żeby wykupić sobie miesiąc abonamentu w grze 😀

    1. Jeszcze w Legionie były po ponad 300k 😀 więc pewnie ostro znerfili farm golda, ze tak potaniały 😀

    2. Jakiś czas temu ograniczali ten drop golda ale ja jak grałem, to było już po tym nerfie chyba.
     Jak robisz postać trialową + wszystkie qesty to zawsze pare tysiecy golda wpadnie. Dawno nie grałem, więc nie chcę nikogo w błąd wprowadzić ile dokładnie to jest.

  2. Doprecyzuję – jeżeli ktoś ma kupiony najnowszy dodatek (Battle for Azeroth) może grać przez pełne trzy dni. Jeżeli ktoś nie ma BfA – odblokowuje mu to dostęp do przedziału leveli 20-110 (bez ograniczenia czasowego na niższe) i z trzygodzinnym dostępem do najnowszego dodatku; per character. Czyli jeżeli wykorzystamy w weekend swoje trzy godziny, możemy zacząć grać na nowej postaci z tymi samymi zasadami.

 1. dla mnie spoko, o tyle ze nawet z WoD mało widzialem, takze pobiegam sobie, porobie instancje, popatrze na profesje – taka sentymentalna podroz do tego, co se juz ne vrati 😉

 2. Co przemawia za tym żeby grać w WoW zamiast L2? //poważnie pytam, bo czasem się zastanawiam nad powrotem do moorpg

  1. Dla mnie jedyne powody żeby wrócić do L2 to fajne klasy i rasy, oraz nostalgia lat młodzieńczych. Nic poza tym. 😀

  2. tak bardziej na poważnie to jeśli chcesz wracać do MMO za które będziesz płacić co miesiąc abonament to bardziej poleciłbym FF XI niż WoW.

   1. Właśnie nie wiem czy bym grał m-c w miesiąc, czy na przykład robił przerwy. Tu L2 ma przewagę, bo można grać też za darmo. Co do FF, to zniechęca mnie ta japońskość. L2 jest masakrycznie… koreańskie 🙂 WoW niestety też ma denerwującą grafikę, ale nie widzę fajnej „estetycznie” alternatywy jednocześnie wartej uwagi. Co do klas w L2, to one zmuszały do gry w większym zespole. Dopiero w klanie jakoś to wyglądało. WoW też to wymusza, czy można z powodzeniem być wolnym strzelcem i z doskoku podczepiać się pod jakiś rajd, czy coś tam?
    Właśnie pomyślałem o Guild Wars. W erze Metinów i L2, GW rysowało jako fajna alternatywa, ale później wiele osób odeszło od tej gry.

 3. World of warcraft, gra za którą płacisz w nieskończoność. Nie dziękuję.