Promocja na PlayerUnknown's Battlegrounds
  Polecamy

Darmowy weekend z PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xboksie One

W ramach darmowego weekendu posiadacze Xboksa One (z kontem Gold) będą mogli pobrać wersję próbną i przetestować wszystkie dostępne tryby bez ograniczeń. Jeśli po okresie darmowego dostępu zdecydujecie się na zakup tytułu, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji. Darmowy weekend zakończy 23 kwietnia o godzinie 8:59.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darmowy weekend z PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xboksie One"

 1. Mam nadzieję, że macie wystarczającą ilość samozaparcia by grać w okolicach 30 klatek lub mniej zależnie od wersji konsoli.

  1. mam nadzieje że twoje ego to wytrzyma ale ludzie grają i bawią się dobrze – wiem…. jesteśmy bandą kretynów

   1. Co to ma do mojego ego?!
    Napisałem(fakt że cyniczne), że gra chodzi w takiej a nie innej płynności, co może się odbić na komforcie rozrywki.

    Nic mi do tego czy ktoś będzie się przy tym bawił czy też nie, ale faktem jest że gra ma problemy z utrzymaniem płynności.

    1. Napisałeś „mam nadzieję” dlatego tak a nie inaczej. Gra jest w fazie game preview co na xboxie oznacza grę zbugowaną i nieskończoną jako finalny produkt na co wyrażasz zgodę przy zakupie i przy logowaniu do niej. Więc Twoje obawy są bezzasadne. Poza tym jestem wyraźnie niedokształcony bo nie umiem dopatrzyć się cynizmu w twojej wypowiedzi. Możliwe że nie rozumiem znaczenia tego słowa w przeciwieństwie do innych 🙂

   1. Gra z chińczykami gdzie 99% graczy to cheaterzy, lagi, dropy fpsów a o słabej optymalizacji nie wspomnie xd No to rzeczywiście „Ciekawsza od większości dzisiaj wydawanych gier AAA” XDDDDDDxdddxD

   1. Dość świeży i oryginalny koncept na rozrywkę, choć mi specjalnie nie podszedł.
    Z Battle Royale będzie zresztą to samo co z mobami. Inne firmy tworzą masę klonów pubga i gdy przesyci się rynek i zostanie raptem kilka produkcji znowu pojawi się nowy typ rozgrywki.