Promocja na Battlefront 2

Darmowy weekend z Outward, Star Wars: Battlefront II oraz Tom Clancy's Rainbow Six Siege w ramach Xbox Live Gold Free Play Days

Podczas trwanie Free Play Days wszystkie trzy gry są na przecenie. Jeśli po testach postanowicie pobawić się z nimi dłużej, możecie kupić wszystkie produkcje po obniżonej cenie.

Do gry wymagany jest aktywny abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Zdobyte osiągnięcia przenoszone są do zakupionej gry.

Grupa dla fanów konsol Microsoft Xbox

Wszystkich sympatyków konsol Microsoft Xbox zapraszamy do nowo utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Xbox.

Znajdziecie tam nowinki, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone wszystkiemu, co dotyczy gamingu oraz konsol Microsoft Xbox.

GDZIE NAJTANIEJ KUPIĆ XBOX GAME PASS ULTIMATE

Jeśli chcecie zaoszczędzić na Game Passie, wykorzystajcie nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 17,89 zł, 6 miesięcy za 107,49 zł, 17 miesięcy za 209,46 zł. Z oferty skorzystać mogą nowi oraz powracający subskrybenci.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.