X

«

»

Darmowy weekend z grą Squad na Steamie

Squad – za darmo do niedzieli, do godz. 21:00

Po zakończeniu darmowego weekendu gra zniknie z Waszej biblioteki. Będziecie ją jednak mogli kupić z 50% rabatem do poniedziałku, do godziny 19:00.

 • Dzięki za info ! 🙂 z wielką przyjemnością sprawdzę 🙂

  • Też czekałem na jakiś darmowy weekend, gra wygląda fajnie, szczególnie jak ma się z kim grać, ale często odbijam się od takich gier jednak, a 2 godziny do refunda może okazać się za małą ilością czasu żeby sprawdzić taką grę.

 • Musialbym podlaczyc znowu crt (ciagle uzywam) bo nawet na low ustawieniach nie da sie grac przy tej optymalizacji i moim monitorze na full hd, nie oceniam bo dla mnie nie grywalna byla, celownik mi latal, ciagle nieustajace wielkie przeskoki mimo normalnego pingu i wielkie smuzenie pewnie z powodu krytycznie niskiego fps, troche tez irytujacych rzeczy zauwazylem takze w samym gameplayu. Btw wie ktos jak wsiada sie do pojazdu? 😛 Sam nie moglem wsiasc i chyba 3 razy padlo takie pytanie na chacie w tym krotkim czasie co gralem, dowiedzialem sie tylko ze squad leader musi pozwolic (ktorym potem zostalem nic nie dokonujac wczesniej).

  • Llewelyn_MT

   Możesz po prostu grać w 720p. Jakość obrazu będzie podobna.

  • czyli mój 17-calowy monitor ma jednak jakieś plusy 😀