Darmowy weekend z grą Middle-earth: Shadow of War na Steamie

Middle-earth: Shadow of War – 3 dni darmowej gry (do niedzieli do godz. 21:00)

Po zakończeniu darmowego weekendu gra zniknie z Waszej biblioteki. Będziecie ją jednak mogli kupić z 50% rabatem do poniedziałku do godziny 19:00.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darmowy weekend z grą Middle-earth: Shadow of War na Steamie"

   1. Haha, największym problemem tutaj będzie pobranie tej gry 😛

   1. Czemu nie? W końcu kiedyś na weekend dali pełną wersję Saints Row 4

    1. No bo to jest nowa gra a jak wszyscy przejdą całą grę to nikt jej nie kupi?

    1. To chyba logiczne że nie dali by ci całej gry za darmo. Jakby udostępnili 100% gry to każdy janusz by się rzucił i nikt by nie kupił gry lol

    2. Janusze i tak by nie kupili chyba że będzie po 15zł albo mniej 🙂 Z drugiej strony ile osób ma czas i ochotę na taki maraton z jakąkolwiek grą, takie przechodzenie w biegu tylko psuje doświadczenie

    3. To wygląda że nie jestem januszem bo kupuję i nie czekam na „Jak będzie po 15 zł”.

    1. Mój komentarz był suchy, ale minimalnie zabawny. Twój to już wstęp do obrzucania się błotem, dlatego wybacz, ale nie pociągnę dalej tego tematu.

    2. To tylko Twój punkt widzenia. Według mnie ta mądrzejsza część z tych którzy kiedyś śmiali się z Bronka teraz płacze widząc do czego doprowadzili.

    3. Śmieję się z mema, a ty poszukaj okazji do politycznej zaczepki na stronach do tego przeznaczonych.

   1. 106 GB Steam chce zarezerwować, aby zacząć pobieranie. Możliwe, że 92gb to podstawowa wersja gry, pozostałe może pójść na aktualizacje.

    1. Informacja ze steama sprzed 30 minut 😀
     92.1GB pobierało

   1. z płyty bym instalował …. oh wait, wersja premierowe box i tak jest digital 😀

  1. Jak będziesz przez ten czas tylko grał, to jeszcze zdążysz na koniec kompocik ugotować na poniedziałek 😉

 1. Nie wydaje mi się żeby był możliwość ukończenia gry. Po dotarciu do jakiegoś momentu będzie bankowo „dziękujemy za grę, zakup pełną wersję”. Tak robiło EA na Access, WB niewiele od nich odstaje.
  Bardzo się zdziwię jeśli ktoś napisze że ukończył grę w tym czasie.

 2. I to jest ten moment kiedy w końcu moja Supernova 300Mb/s wreszcie na coś się naprawdę przyda, #challenge accepted z przejściem 😀

 3. Kto lubił Mordor, to i to się spodoba. Jeszcze lepszy system walki, jeszcze więcej sieki, jeszcze bardziej dopracowany nemesis system i jak zwykle genialni orkowie.

  Miło spędziłem 46 godzin (i chętnie by się pograło więcej), a do ogrania jeszcze elfowy dlc został (fajnie się ciuka tą elfką, chociaż postać gorsza od Taliona – a ten jakiś wybitny nie był) i ten nowy co teraz wyszedł. O orkowych DLC nie wspominam, bo to raczej pod gruz podchodzi, niestety.

  1. Ciekaw jestem czy będzie inaczej sie trzymać ceny w porównaniu do Cienia Mordoru 😛

   1. Jeśli RDR2 zbierze taki poklask albo i większy niż GTA5, to możesz się spodziewać drastycznych spadków cen wielu tytułów, które miały premierę już jakiś czas temu i tych, które wyjdą w okolicy premiery gierki od R*.

    1. No kumam ale ta gra już wyszła :D.Chyba że nie zrozumiałem przekazu.

    2. Jesli Read Dead Redemption 2 rozwali rynek gier jak GTA V albo Wieśiek 3, to reszta wydawców z AAA bedzie musiała obnizyc cene swoich gier, które ma w sprzedaży, bo wszyscy będa się rzucac na niewiele droższy hit

   1. Kilka razy przegrywasz zdobycie twierdzy i masz 60 poziom, po tym to lejesz na odlew.
    Shadow Wars jakoś chyba na 5-6 rozdziale się zatrzymałem, bo za backlog postawiłem się zabrać. Tyle że to jest akurat endgame, a do końca gry to w sumie grindu nie ma wcale, tylko lecisz z zadankami.
    Jakoś chyba w czerwcu albo lipcu Shadow Wars ma przejść znaczące zmiany, więc pewnie nawet na twierdzach nie będzie trzeba przegrywać, aby 60 poziom wbić.

 4. Serio chce Wam się to speedrunować w weekend? Przecież sesja dłuższa niż 2-3h przy tym „dziele” kończy się sporą dawką nudności i wymiotów. Polecam tylko dla masohistów.

  1. Ja jednak pasuje, 92GB pobrać i jeszcze przejść do niedzieli to niewykonalne 😀 A jeszcze nawet nie odpaliłem Mordoru.

 5. Dla planujących speedrun przez weekend – ściągnąłem i po włączeniu przywitał mnie ekran informujący, że do ogrania jest tylko Akt I.

  1. Dokładnie, to samo napisane jest na Steamie:

   „Save 50% on Middle-earth™: Shadow of War™ and play the first act of the game for free as part of this week’s Weekend Deal*!”

   1. tyle zajmuja tekstury. to chyba jasne ze im lepsze tekstury tym wieksza gra a ty co myslales?

 6. „Save 50% on Middle-earth™: Shadow of War™ and play the first act of the game for free as part of this week’s Weekend Deal*!” także ten….

    1. Nie jest ważne, że na siłę i bez sensa, ważne, że darmo dajo!
     Zresztą, co kto lubi, niektórzy lubią na siłę.

 7. Od miesiąca mam GOLD EDITION (tak chwale sie) i chyba pora w końcu to ruszyć.

   1. nie grałem wiec jeszcze nei wiem czy żałuje ale raczej wyjdzie na to żę nie żałuje 😀

 8. Ściągnę grę teraz, a gdy kupię ją taniej za kilka miesięcy będę mógł od razu w nią zagrać.