Komentarze do "Darmowy weekend z grą Hell Let Loose na Steamie"

  1. Mam, zakupiłem ale to nie dla mnie. Gra bardzo statyczna. Bywa że przez kilkadziesiąt minut nie jesteśmy w stanie dojrzeć wroga a za chwilę giniemy od ostrzału arty lub kuli snajpera. Gra nastawiona na drużynę i wsparcie.

    1. No pamietam jak gralem w bete ze znajomym, 90% czasu zajmowalo jezdzenie/bieganie zeby zostac zabitym na 1 strzal. Duzo ciekawiej gralo mi sie w rising storma 2, mapy mniejsze ale z wieksza iloscia punktow gdzie ludzie beda do siebie strzelac, powoduje ze nie masz wrazenia ze tracisz czas grajac w ten gniot.

      1. Gniot? Gra jest nastawiona na rozgrywkle drużynowa i taktyczna… to nie bf czy cod, że lecisz i walisz, gdzie się da… w tej grze, jak i w squad o to chodzi by grać ostrożniej, bo jak giniesz to tak jak piszesz dużo czasu spędzasz na chodzeniu i dotarciu ponownie do danego miejsca… to, że to nie twój styl rozgrywki to nie znaczy, że gra jest gniotem… po prostu nie są to rozgrywki dla ciebie, bo w tej grze nie liczy się ilu zabijesz ^^ możesz nawet przez całą rundę nic nie zabić, a dla drużyny zrobić więcej, niż ci się wydaje… tutaj chodzi komunikacje… a nie kto ile fragów zbierze… poza tym jak nie masz oddziału ogarniętego to z gry przyjemności tez nie ma, ale na szczęście 80% to ogarnięte osoby, które potrafią dowodzić oddziałem, a te 20% to osoby co myślały, że to bf tyle, tylko że bardziej realny.

  2. Gra po dzisiejszym updejcie wygląda obłędnie (spory upgrejd graficzny). Ofensywa z omaha beach miód cud i malina 😀 Ten tryb jest bardziej dynamiczny, mniejsze odległości miedzy cap zonami powoduje , że się dzieje. Czasami nawet za duże stężenie ołowiu w powietrzu, skutkuje szybkim zejściem. Generalnie stestujcie sobie grę, bo jest fajna ( ale jest to gra taktyczna oparta na współpracy członków drużyny). Ludzie, którzy nastawiają się na fragi będą raczej zawiedzeni.