Darmowy weekend z grą Fallout 4 na konsoli Xbox One

W ramach darmowego weekendu otrzymacie dostęp do podstawowej wersji gry (bez DLC). Do gry wymagane będzie posiadanie aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold. Okres darmowego dostępu potrwa do 21 maja.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darmowy weekend z grą Fallout 4 na konsoli Xbox One"

 1. Chodzi to już na Xklocku ? Czy dalej trzeba kombinować z odłączaniem konsoli od internetu ?

  1. Działa dobrze. Mozna nawet mody na lepsza grafe odpalać. Tylko ze dalej limit na mody 2gb

 2. Gra nie działa. Najpierw się kręci. Potem jest „wziuum” następnie BRRRRRRRRRRRRRRRR BY POTEM „Shsssssss”. To cfw na PSP z zabezpieczona płyta główną odpalalo się prościej.

  1. Przypominam abyś zażył porcję tabletek na dzisiaj bo chyba zapomniałeś

  2. Ma racje, pisałem do supportu. Gra sie wywala w menu jak jest połączanie z internetem. Pracują nad tym od grudnia, pisałem do supportu to odpisali żebył intetnet wyłączył. Najlepsza firma! Wysłałem im jakie serwery odrzucają moje połączenia, pewnie nawet na to nie spojrzeli.

   1. Kupić grę żeby bawić się w odłączanie internetu by pograć. Myślałem, że takie rzeczy dzieją się tylko na PC. Tego nie powinni sprzedawać.

  3. też tak mam. trzeba przejść w tryb offline na konsoli a później wrócić do online.
   Popularny bug, który jest chyba od roku bo w poprzednich free weekend miałem to samo. Żadne pobranie jeszcze raz gry nic nie daje