Battalion 1944 – 3 dni darmowej gry (do 7 października do godz. 19:00)

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darmowy weekend z grą Battalion 1944 na Steamie"

  1. Płacisz za ściągane dane u dostawcy internetu?

   Jak tak- raczej nie.
   Jak nie- przy w miarę przyzwoitym łączu to dłuższa chwila ściągania w tle. Gra ogólnie dość przyjemna, sporo historycznych broni, rozgrywka prosta, mechanicznie nic odkrywczego, wiele elementów wydaje się dość ubogich, ale to dłuższy temat.

   1. Chwilowo jestem na lte (nie brakuje mi transferu, ale jeśli mam ściągnąć i pograć 20 min., to nie chce mi się). Brakuje mi fajnego fps’a. Czegoś co byłoby bliżej Enemy Territory sprzed 123 lat, niż tych durnych strzelanek typu CS i CoD (akurat CoD WWII bardzo mi się podoba, ale wiadomo o co chodzi). Nie zależy mi na tym by granie było skomplikowane. Po prostu chcę sobie postrzelać w oldskulowym stylu. Nie biegać w kółko po 3 ciasnych korytarzach dostając po 12 sekundach hs od kogoś, kto przez przypadek wbiegł w ten sam korytarz za moimi plecami.
    Z komentarzy wnioskuję, że gra jest raczej martwa. Szkoda… To już robi się denerwujące.

 1. Niestety kupiłem w premierę, bo zapowiadała się fajnie, ale mieli tragiczny start. Obecnie nikt w to nie gra.

  1. po 2 godzinach stwierdzam że jest to lepszy cs z dobrym antycheatem ,do tego więcej trybów ,porządne rankedy ,serwersy społecznościowe nawet z mapami z csa czy coda 2 .
   Taki cs w klimatach coda 2 ,dla mnie spoko