«

»

Darmowy weekend z grą Arma 3 na Steamie

Arma 3 – 3 dni darmowej gry (do niedzieli do godz. 21:00)

Po zakończeniu darmowego weekendu gra zniknie z Waszej biblioteki. Będziecie ją jednak mogli kupić z 66% rabatem do 30 kwietnia do godziny 19:00.

Dzięki za cynk, Patryk, KifKick, Karol, Patriota, Xenti1 i Effest.

 • Zapraszam i Polecam Piotr Fronczewski

  • Kubasik

   A nie raczej : „Polecam i pozdrawiam , Piotr Fronczewski” ?

 • KochamKifKicka

  KOCHAM KIFKICKA

 • Pytanie do osoby, która grała/gra: Jak duży mają wpływa dlc, których jak widzę jest sporo. Czy podstawka wystarczy czy jest wymuszone jakoś przez mechanikę gry, aby posiadać wyżej wymienione dlc. Z góry dziękuje

  • Na pewno pomagają, gra zachęca do ich kupna w późniejszym etapie, na początku zanim ogarniesz temat to możesz nie odczuć różnicy, ale potem rośnie apetyt na lepsze bronie,pojazdy,mapy i rachunek rośnie. Do A3 jest tyle modów ,że da się grać na poziomie z jednym dodatkiem – marksmen, ale jednak widząc jak inni korzystają z wodotrysków żal nie kupić.

  • Mam APEX głównie przez wzgląd na coopową kampanię. Generalnie sama podstawa wystarczy, żeby grę ogarnąć, zagrać sobie pierwszą mini-kampanię i później pobawić się z modami.

   Ja ze swojej strony mogę polecić mod Frontline (frontline.frl) – ludzie grają w oddziałach po kilka osób przesuwając linię frontu na polu walki i główny nacisk jest na współpracę w obrębie oddziału i leaderów. Sporo ludzi jest w czasie zorganizowanej gry w soboty i niedziele od 20:00 (w soboty jest grane RHS – taki near-future, a w niedzielę klimaty WW2). Mnóstwo modyfikacji mają i fajnie to działa. Gram co weekend praktycznie.

   Na stronie mają swój własny launcher, który dba o to, by wszystkie mody były poprawnie zainstalowane. Ale są też na Steam Workshop, więc łatwo zainstalować. Do komunikacji używany jest TeamSpeak.

   Jakby ktoś był zainteresowany to polecam pobrać rano w sobotę, bo mod jest duży.

   • Zapytam tu, bo zleciało z głównej. Jak ustawić język polski w grze? W ustawieniach steam w bibliotece mam zaznaczony język polski, launcher działa poprawnie, natomiast w samej grze mam do wyboru tylko angielski i chiński/japoński.

 • Jak ustawić język polski w grze? W ustawieniach steam w bibliotece mam zaznaczony język polski, launcher działa poprawnie, natomiast w samej grze mam do wyboru tylko angielski i chiński/japoński.

  • Nie mam zainstalowanej army ,ale z tego co pamiętam to jak wchodzisz do głównego menu z into na środku to po prawej na górze masz ustawienia i tam zmieniasz język. Wiem ,że jak już wczytasz grę (będziesz na serwerze) to w ustawieniach języka już nie ma. Także od razu po odpaleniu army w ustawieniach szukaj.