Promocja na Diablo III Eternal Collection

Darmowy weekend z Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition, Rugby 20 oraz Madden NFL 21 w ramach Xbox Live Gold Free Play Days

W Microsoft Store wystartowało wydarzenie Xbox Live Gold Free Play Days pozwalające na granie za darmo w gry Xbox One.

Do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą grać za darmo w:

Jak zaoszczędzić na Xbox Game Pass Ultimate?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 23,09 zł, 6 miesięcy za 82,92 zł, 11 miesięcy za 124,85, 17 miesięcy za 217,72 zł.

Xbox Live Free Play Days to nie tylko darmowe gry na Xbox One – produkcje objęte darmowym weekendem zostały również przecenione w Microsoft Store 🙂

Jeśli po zakończeniu Free Play Days chcecie zostać z Diablo III lub Rugby 20 na dłużej (zdobyte w trakcie eventu osiągnięcia przenoszone są do zakupionej gry), skorzystajcie z poniższych promocji:

Grupa dla fanów konsol Microsoft Xbox

Wszystkich sympatyków konsol Microsoft Xbox zapraszamy do nowo utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Xbox.

Znajdziecie tam nowinki, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone wszystkiemu, co dotyczy gamingu oraz konsol Microsoft Xbox.


Łowcy, co sądzicie o inicjatywie Xbox Live Free Play Days? Co-op w Diablo III jest niezwykle miodny, dlatego… pady w dłoń! Miłego weekendu 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.