Darmowy tydzień z Rising Storm 2: Vietnam na Steamie

Rising Storm 2: Vietnam – 7 dni darmowej gry

Po zakończeniu darmowego tygodnia gra zniknie z Waszej biblioteki. Możecie jednak skorzystać z promocji na Steamie i przez najbliższy tydzień zakupić grę z 67% rabatem (za 29,69 zł).

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darmowy tydzień z Rising Storm 2: Vietnam na Steamie"

  1. I dobrze że nie jest to Battlefield, są przereklamowane badziewia bardziej wkurzające niż dające fun.

   Nie ma pakowania magazynków w przeciwników, skopanych hitboksów, hackerów, niekompetentnej drużyny i innych syfów z produkcji DICE.
   RS2 za to bardziej taktyczna gra, zgrana drużyna, wszyscy mają równe szanse (lepszy sprzęt czy internet nie daje ci przewagi), regularne aktualizacje (darmowe), klimat, emocje…

   Ostatni dobry BF to był BF4, choć przez kilka pierwszych miesięcy niegrywalny i mający masę problemów technicznych, potem to cud malina.

   1. zgadzam się bf4 ostatni dobry bf, podobał mi się jeszcze klimat Hardline ale totalnie zaprzepaszczony potencjał i skopany balans

    1. BF4 mam pudełkowy, Hardline kupiony w Origin Store ….i w obu do wyboru wersja dubbingowa PL lub ruska (bez oryginalnej angielskiej). Jak to usłyszałem to najbardziej eleganckie słowo jakie mi przechodziło przez gardło to „kur*a”! Nigdy więcej BF w takim wydaniu i generalnie BF, chyba że to będzie klucz do BFV po taniości w CDKeys w wersji angielskiej. I jak tu nie hejtować tych zjebów z EA!