«

»

Darmowy tydzień z grą Battlerite na Steamie

Battlerite – 5 dni darmowej gry

 • To tydzień roboczy czy 7 dni w końcu?

  • Do 16 Kwietnia 🙂

 • Niestety płyta główna na gwarancji nie pozwala mi pograć. Jednak zastanawiam się poważnie nad zakupem tej gry. Jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje, to świuadomość, iż ma ona wyjść pod koniec 2017 na F2P. Wiem, że gra nie jest bardzo wysokich lotów, ale grywalność w nią jest, a najbardziej przekonuje mnie w tej grze, szybkie rozgrywki, a nie jak w DOTA 2, czy innych tego produkcjach 60 minutowe gry. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć z grających, czy szybko znajduje graczy (słyszałem o problemach z tym). Zdaje sobie sprawę, że jak teraz jest tydzień za darmo, to pewnie nie ma takiego problemu. I jak waszym zdaniem jest z grywalnością? Idzie się wciągnąć na długo okres czasu w tą grę, czy bardziej na 20-30h?

  • x7SonOfAnarchy

   Grałem jakieś kilka godzin podczas, gdy gra miała swój darmowy weekend na Steam pod koniec zeszłego roku. Średnio się to prezentuje, póki co. Projekty map i postaci są całkiem niezłe, ale grze ogólnie brakuje trochę głębi. Tłuczenie się po gębach na arenach w trybach 2v2 i 3v3 może się podobać, ale dosyć szybko staje się nudne, przynajmniej w moim przypadku.
   Co do porównania do Dota 2, to Battlerite nie jest grą z gatunku MOBA. Chociaż zasady kierowania postacią i walki wyglądają podobnie, to tutaj liczy się zabijanie wrogów, a nie atakowanie bazy przeciwnej drużyny i zniszczenie ancienta/core, itd. Jeśli chcesz spróbować podobnej gdy do DOTA, ale odrzucają cię gry trwające nawet do godziny (podobnie jak mnie), to mogę tylko polecić Heroes Of The Storm od Blizzarda – bardzo fajna casualowa MOBA, stawiająca na akcję i walki drużynowe.

  • Rwl

   Na europejskich serwerach szybko znajduje, szczególnie przy zaznaczeniu obu trybów (2v2, 3v3), problemy są w innych regionach.

   Szkoda tylko, że trochę za rzadko dodają nowych bohaterów.