Promocja na Splinter Cell Chaos Theory
  Polecamy

Darmowy Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory na PC z okazji Black Friday 2021 w Ubisoft Store

Ubisoft rozdaje Splinter Cell Chaos Theory za darmo! Jedna z najlepszych odsłon serii (według Redakcji Lowcygier.pl oraz użytkowników serwisu Metacritic), została udostępniona dla każdego pecetowego gracza bez dodatkowych kosztów. Mimo, że od pewnego czasu chodziły pogłoski o kolejnym rozdawnictwie Ubisoftu, chyba niewiele osób liczyło na darmowy Splinter Cell 🙂

Splinter Cell Chaos Theory za darmo w Sklepie Ubisoftu:

Aby odebrać darmówkę należy zalogować się na powyższej stronie swoim kontem Ubisoft Connect. Promocja trwa do 25 listopada.

Grę jest rozdawana z okazji wyprzedaży Black Friday w Ubisoft Store. Jak co roku w listopadzie większość dużych sklepów organizuje spore obniżki i tym sam tropem idzie także francuska firma.

Aktualna cena Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory w dystrybucji cyfrowej rozpoczyna się od 9,87 zł (Uplay). Wersja Steam kosztuje 9,97 zł. Jeśli chcielibyście kupić inne gry z serii, w rozwinięciu wpisu umieściliśmy najlepsze promocje na pecetowe Splinter Cell.

Ubisoft rozdaje trzecią część Splinter Cell na PC za darmo, jednak żeby mieć pełny obraz fabularny serii, należałoby sięgnąć po pozostałe odsłony. Poniżej znajdziecie najlepsze oferty w cyfrowej dystrybucji na poszczególne wydania gier Splinter Cell.

Łowcy, pełną listę interesujących promek z okazji Black Firday 2021 w Ubisoft Store znajdziecie na GG.deals 🙂

Mieliście już przyjemność ograć Chaos Theory na PC? A może darmówka będzie świetną okazją, aby po raz pierwszy wcielić się w skórę Sama Fishera? Przy okazji… czekacie na zapowiedź nowej gry z serii SC?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.