Kody na 5 darmowych złotych kluczy do Borderlands: The Pre-Sequel:

 • PC/Mac/Linux: C5K3B-KJZKR-J5TT3-JJTJT-HBJKW
 • XBOne/XB360: C5K3B-KJZSJ-R6XT6-KRTJT-HBJHK
 • PS4/PS3: 5KW3B-63ZCH-ZS3KT-SBWJB-JBTHZ

Kody są aktywne do 1 lipca 2019.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darmowe kody SHiFT do Borderlands: The Pre-Sequel"

  1. Jeden klucz = jedno otwarcie skrzyni dającej (minimum) fioletowy przedmiot na takim poziomie jak Twoja postać. Bronie są tak dobre, że nie ma sensu się pochylać nad zielonymi (niebieskimi w sumie też) przez co najmniej kilka poziomów. Albo wylosowania aktualniejszego broniszcza ze skrzyni.
   Inaczej – warto zbierać klucze, choć jak niedawno sypnęli setką to bez żalu i z chęcią przepuszczam dwa, trzy naraz.

   1. Te skrzynie trzeba jakoś zdobyć czy po prostu podchodzę do skrzyni, otwieram kluczem, dostaję super broń? Jeśli opcja numer dwa, to czy nie zabija to całej przyjemności ze zdobywania broni w walce, podczas rozgrywki?

    1. Kwestia ilości kluczy jakie masz. Skrzynia jest w centrum w Hubie, ogólnodostępna. Jeśli masz te 100 bądź więcej kluczy to można odczuć trochę ssanie za każdym razem, gdy wypada właśnie jakaś zielona broń – w końcu masz tyle kluczy, ze musiałbyś specjalnie wpadać do miasta, by je wymienić na broń. Jasne, może się zdarzyć, że 4 razy pod rząd wypadnie Ci modyfikacja granatu, ale to typowy rzut kostką.
     Jeśli masz jednak te 5 sztuk (a kody wrzucają raz na tydzień, może dwa) to wykorzystasz w sporadycznych sytuacjach, może akurat będziesz miał szczęście (coś a la Felix Felicis z Harrego Pottera – dawka szczęścia by dzień zwykły stał się niezwykły), a potem normalnie będziesz grzebać w zwłokach po coś ciekawego.

    2. Może i zabija ale na dłuższą metę te skrzynie i tak są bez sensu. Levelując ich użyjesz jak nie możesz nic fajnego dropnąć a obecne bronie już nie wyrabiają, podnosząc playthrough (z normalnego na true vault hunter mode i potem ultra vault hunter mode) użyjesz żeby dostać broń na swój level bo te z poprzedniego PT będą crapem….i w zasadzie tyle. Ja mam jakoś 100 kluczy i niespecjalnie teraz odczuwałem potrzebę otwierania skrzyni jak zacząłem ogrywać najnowsze DLC

    3. W sumie na UVHM + OP edytor to chyba jedyne sensowne wyjście i sync całego ekwipunku zgodnie z levelem postaci, bo co się przyzwyczaisz do jakiejś broni to po 3-4 lvl jest ona nic nie warta i tylko zapycha bardzo ograniczony ekwipunek. O ile 1 przejście i TVHM jeszcze OK, ale od UVHM i OP to już jest męczenie się, a nie granie. No sorry ale ładowanie przez pół mapy ze snajperki jak z pepeszy, potem przełączenie się w miarę zbliżania do karabin, a w końcu na SMG i shotgun, a byle co ciut lepszy wróg działa jak worek na ołów i tam może sobie łapać kule na UVHM/OP aż do znudzenia. Przestało mnie to bawić i z tego powodu zarzuciłem serię.

    4. Pamiętaj, aby podczas upałów dobrze się nawadniać (2 litry wody dziennie to MINIMUM), nie przebywać zbyt długo na słońcu, a w razie słabszego samopoczucia jak najprędzej udać się w zacienione miejsce lub do wnętrza budynku.

 1. Jakby ktoś chciał wiecej kodów do borderlandsów to wbijajcie na Twittera Shift Codes…. @dgShiftCodes…..Tam jest ich troche więcej i co kilka dni pojawiają się nowe 😉

 2. Zamienię 5 darmowych złotych kluczy do Borderlands: The Pre-Sequel na darmowy klucz Borderlands: The Pre-Sequel 🙂

  1. shift. gearboxsoftware .com/rewards – na wszelki wypadek możesz wyszukać przez Google, żeby kopiować adresów stron od nieznajomych z Internetu. 🙂

  1. Dokładnie kazdy kto jest zainteresowany shift kodami raczej śledzi na bieząco twittera

 3. Klucze można użyć na shift_gearboxsoftware_com – jeśli ktoś jak ja, przypomina sobie o grze gdy widzi takie niusy.