SINLESS + OST – za darmo (Indie Gala)
The Safeguard Garrison Space Colonies – za darmo (Bananagiveaway)
Rise of Legions Early Access – za darmo (Gleam)

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Powiązane newsy

Komentarze do "[Akt.] Darmowe gry na Steama (26.04)"

 1. Czyli innymi słowy – subskrybuj, śledź i ukończ pierdyliard tasków, a damy Ci grę, w którą i tak nie będziesz miał czasu grać albo mającą mechanizm Pay2Win więc i tak zapłacisz… A jeszcze będą mieli na Ciebie oko, bo już te subskrypcje zadbają aby wiedzieli w co grasz, gdzie wchodzisz, itd. itp. Tutaj ewidentnie gra nie jest produktem, ale Ty graczu i Ciebie wycisną potem jak cytrynę.

  Jak zawsze odradzam i polecam tylko uczciwe giveaway’e, gdzie kupujesz produkt za 0plnów bez robienia głupawych tasków. 🙂

  1. No jak ktoś podaje prawdziwe dane to powodzenia… mam stworzone socjale na syfiastym emailu i mogą mi wysyłac co chca i tak go nie otwieram..

   1. Tu nie chodzi o loginy, ale o to z jakiego sprzętu się logujesz. Konta z reguły są powiązane i FB, G i inne takie wiedzą dokładnie, że masz „syfiaste” konta. Dzieje się to i wiele innych rzeczy, podałbym Ci szokujące przykłady z życia, gdy GOOGLE informuje osobę Y, że jedzie na wakacje, bo X zarezerwował już bilety i dostał potwierdzenie mailem. Tak więc nie uciekasz od śledzenia Ciebie przez fejkowe maile czy konta. To tak nie działa.

    1. Fb może wie, że mam fejk konta, ale strony z kluczami już nie.. dla nich liczy się tylko autoryzacja i tyle. Nie używam konta google ani poczty..

 2. Na Indie Gala mam komunikat WE’RE SORRY, YOU DIDN’T WIN THIS TIME!
  Don’t lose hope! You can try again in 15 minutes! Myślałem, ze to giveaway, a to jakieś losowanie. Jest sens jeszcze próbować? Czy coś jeszcze trzeba zrobić, o czym nie wiem?