«

»

Darmowe gry dla abonentów Twitch Prime – styczeń 2019 (drugi rzut)

Abonenci usługi Twitch Prime mogą odebrać kolejne darmowe gry na styczeń:

– Hyper Light Drifter
– Orwell
– République
– Bomber Crew


W dalszej części newsa opisujemy w jaki sposób zapisać się do darmowego triala usługi Prime.

Darmowa gry otrzymacie jeśli zapiszecie się do 7 dniowego triala Amazon Video dostępnego w Polsce lub do 30 dniowego darmowego triala usługi Amazon Prime w jednym z tych krajów:

Trial dostępny jest tylko dla nowych kont na Amazonie. Adres billingowy przypisanej karty na Amazonie musi zgadzać się z wybranym regionem. Subskrypcja przedłuży się automatycznie po 30 dniach. Jeśli nie chcecie płacić, istnieje możliwość anulowania swojego członkostwa w dowolnym momencie.

 • Vegan

  Orwell całkiem dobry.

 • Dokładniej to obie części Orwella.

  • Vegan

   To dają obie na raz?

   • Tak

    • Vegan

     Ale chamstwo, próbowałem z tym twitchem nie raz na fake koncie, i nie przechodziło. Albo poczekam na jakąś promocje, albo machnę tradycyjnie że jak komuś klucz do drugiej części nie potrzebny to ja bardzo chętnie.

    • Bo to nie może być żaden fake.
     Musisz sobie założyć nowe, 30 dniowe konto próbne (bezpłatny trial) na Amazon Prime (przy okazji dostajesz dostęp do ich VOD, parę ciekawych seriali z napisami do wyhaczenia), i dopiero wtedy masz możliwość założenia konta Twitch Prime – oni muszą mieć pewność, że założyłeś konto z prawdziwą kartą płatniczą, żeby po zakończeniu triala, jeśli z niego nie zrezygnujesz, mogli pobrać sobie opłatę miesięczną (też nie tragedia, ok. 26zł jakbyś się zapomniał). Ja skorzystałem że mieli promocję w Amazonie na pół roku za 14zł/mc, nadrobiłem pare seriali, no i ponaciągałem co miesiąc tych dramowych gier dla użytkowników Twitch premium.
     Ja już akurat się wymeldowuję stamtąd, bo promocja się kończy i 30zł/mc mnie nie bawi, ale co sobie na dysku zapisałem to moje.

    • Vegan

     No niby tak. Gorzej jak ma się pamięć taką jak moja. Gdzie pamiętasz o tym przez pierwsze dwa dni.