«

»

Darmowe DLC do Forza Motorsport 7 – 1989 Aston Martin AMR1

Forza Motorsport 7 Aston Martin #18 Aston Martin AMR1 z 1989 roku – za darmo (PC + Xbox One)

 • marcin1992

  Mogliby wziąć przykład z gran turismo i wrzucać więcej darmowych aut a przede wszystkim tras, forza ma od cholery aut i zamiast tych comiesięcznych płatnych paczek z autami mogliby zrobić kilka paczek ale z trasami, nawet z miłą chęcią bym wybulił gdyby zrobili trasy z motorsport 4 i jeszcze kilka oficjalnych torów np interlagos, lecz się chyba nie doczekam, pewnie wyjdzie jeszcze parę płatnych paczek z autami a później zabiorą się forzę 8

  • Krzysztof

   Jako że mam F i GT to w Forza dostałeś wszytko od razu i gra cały czas się rozrasta, w GTS dostałeś demo i po kawałku je rozbudowują.
   W F usuwają mikrotransakcję i skrzynki a w GT dodali mikrotransakcję.
   W F wczoraj wyszła ciekawa darmowa aktualizacja dodająca tryb driftowy a jakiś czas temu inna aktualizacja odblokował wszytko co do tej pory było zablokowane w skrzynkach.
   Tak na oko w F jest z 900-950 pojazdów a w GT 200-250 !? (W F mam w garażu 900 aut i osiągnąłem limit a jeszcze sporo aut mam nie kupionych.)

   Jaka ta Forza zła..

  • Halosha

   Twórcy zapowiedzieli że na razie nie pracują nad Motorsport 8 (więc po wyjściu Horizon 4 będzie pewnie dłuższa przerwa) i chcą się skupić na rozwijaniu 7

 • optiores

  Wciąż łudzę się, że dodadzą Vectora V2/V8 Twin Turbo.