mario tennis aces

Darmowa wersja próbna Mario Tennis Aces w dniach 7-14 sierpnia

W dniach 7-14 sierpnia będzie można za darmo grać w Mario Tennis Aces na konsoli Nintendo Switch. Do zabawy konieczny będzie abonament Nintendo Switch Online.

Wersja próbna wystartuje 7 sierpnia o godzinie 10:00 i będzie dostępna do 14 sierpnia, godziny 00:59

Tagi:

Komentarze do "Darmowa wersja próbna Mario Tennis Aces w dniach 7-14 sierpnia"

 1. Zabawne jest, że demo gry (na dodatek czasowe i to nie najnowszego tytułu) na Nintendo jest tak ważnym wydarzeniem…

  1. Czego nie rozumiesz w idei działu „gry darmowe”? I dlaczego idiotycznie odbierasz newsa o tym, jako „ważne wydarzenie”…? Tu się często pisze o znacznie większych szmirach, niż ta. Nie jesteś zainteresowany, to nie wchodź i nie marnuj czasu na jałowe komentarze.

   1. Widzę że w ogóle nie zrozumiałeś tego co napisałem. Czy strona informuje o każdym udostępnionym demie przez jakiegokolwiek tworce? Nie. Jeżeli wypuszcza je Nintendo i o zgrozo jest jeszcze tylko i wyłącznie czasowe, na dodatek gry która miała swoją premierę już parę ładnych miesięcy temu,a dzisiaj #nikogo to nagle jest poruszenie. Odbieram to jako ważniejsze wydarzenie, bo na tą okazję specjalnie powstał news… Zgadzam się, pisze się często o gorszych tytułach, ale one przynajmniej czasowo są dostepne w pełnej wersji, a nie w postaci czasowego dema jak w tym przypadku co jest moim zdaniem komiczne. Dema powinny być normalnym posunięciem wydawcy, a tym bardziej nie powinny być ograniczone czasowo, a tu łaskawe Nintendo rzuca demko na tydzień i jest poruszenie.
    Jestem zainteresowany, ponieważ takie metody mnie denerwują. Za to twój komentarz zupełnie nic nie wnosi do dyskusji.
    Pozdrawiam.

    1. 1/ To nie demo, to wersja próbna.
     2/ Wpisów o Nintendo jest na ŁG znacznie mniej, niż tych o innych platformach.
     3/ Dosłownie jeden wpis niżej jest news o wersji próbnej DB FighterZ, również dostępnej przez ograniczony czas na Xboksie One.
     4/ Kilka wpisów niżej jest kolejny news, tym razem o darmowej wersji próbnej Street Fightera V na PC i PS4.

     Faktycznie, informujemy tylko o demach na sprzęty Nintendo.

    2. Jestem też szczerze ciekaw, co Cię tu „denerwuje”. Poświęciłeś kilka minut na napisanie takiego wpisu, a mogłeś po prostu zignorować newsa, który Cię nie interesuje.

    3. 1) Wcześniej news zawierał informacje o darmowej wersji demonstracyjnej przez określony czas, więc to jednak była różnica.
     2) Co to ma do rzeczy?
     3) Jeżeli jest to pełna wersja gry dostępna przez jakiś okres to nie mam z tym problemu i zachowałam takie rzeczy.
     4) Patrz punkt 3

     Po prostu podejście Nintendo mnie denerwuje (mimo że jestem fanem), jeżeli rzeczywiście jest to pełna wersja gry, wtedy nie ma tematu. Dam sobie rękę uciąć że wcześniej news zawierał w tytule informacje o darmowych okresie wersji demonstracyjnej a to już jest duża różnica.

     Nie, i nigdzie tak nie powiedziałem że tak robicie… czytanie ze zrozumieniem…

     Nie było to kilka minut, zresztą moja sprawa jak spędzam swój czas, a poza tym, pierwszy raz w Internecie? Nie można wyrazić swojej opinii, szczegolnie jeżeli jest krytyką? Komuś korona z głowy spadnie, czy co?

    4. W tytule jest cały czas informacja o wersji próbnej, stąd moje zdziwienie. 😛 Myślałem, że chodzi Ci o to, że wersja próbna = demo, ale samo Nintendo stosuje tutaj nazwę „Game Trial”, stąd też takie określenie użyte przeze mnie w tytule newsa.

     Rozumiem oburzenie na niektóre decyzje Nintendo (sam jestem fanem, ale nie wszystko pochwalam), ale akurat tutaj jest wszystko ok – to normalna, pełna wersja gry, po prostu dostępna za darmo jedynie przez tych kilka dni. Sprawa zamknięta, wszystko wyjaśnione. 😀

    5. Trial od zawsze oznaczal pelna wersje dostepna przez jakis czas. Demo zawsze oznaczalo okrojona/albo namiastke (prototypy itd) produktu pełnego

    6. Trial zawsze oznaczał pełną wersje dostępną czasowo. Nintendo w ramach najtanszego abonamentu 80 zł vs 250 zł u konkurencji zaczyna dawac triale obok gier retro i to jest świetna oferta. Nie ma tu powodów do jakichkolwiek narzekan – no oże jedynie na jakość samego online w grach ale to już zależy od ich twórców (ja dla przykładu mam problemy z CTRem na LTE zas w Splatoona czy MK8 moge grac bez problemów)

  1. Samo Nintendo nazywa to wersją próbną („Game Trials”), ale ma tam być kompletna zawartość gry, po prostu dostępna będzie przez ograniczony czas.

Komentowanie jest zamknięte