Komentarze do "Darmowa mapa do gry Minecraft"

  1. Wciąż w Javę gra się lepiej – można grać w wersje rozwojowe, instalować mody, wgrywać shadery z path tracingiem. Ostatnio właśnie włączyłem na kilka godzin po paru latach i faktycznie gra się rozwija w ciekawym kierunku.

   Dodam, że wersję java można było kupić za około 20 zł, gdy nie wyszła jeszcze z wersji Alpha – do końca czerwca 2010. Nie jestem w 100% pewien, ale wydaje mi się że kupiłem go za jakieś 40 zł, gdy cena wzrosła z 5 na 10€ i zanim wzrosła jeszcze bardziej.

  1. Jeszcze „pińcet+” klientów i będzie druga Japonia ;>
   Ja już tracę orientację co mam kupione, a co nie. Miałem kupić Minecrafta Win10 jak był za grosze, ale w końcu nie pamiętam czy kupiłem (marna szansa bym poświecił czas na taki jego pożeracz dla dzieciaków). Teraz patrzę jak z tą mapą, uruchamiam Minecrafta win10, a tam przy dodawaniu mapy prompt by kupić pełną wersję. Była jakaś darmowa edycja Minecrafta Win10 którą mogłem w przeszłości dodać by sprawdzić czy toto mi spasuje? Ten cały MS Store / Xbox store jest tak nieintuicyjny, że nawet nie wiem co mam kupione. O ile wersje płytowe gier pod xklocka jeszcze się ogarnia, bo po prostu pudełka widać na półce, tak cyfrówki „giną” – niedawno prawie drugi raz kupiłem wersję cyfrową Tomb Raidera pod xklocka, za pół roku pewnie nie będę też pamiętał że kupiłem Gears of War 4 w MS Store bo do pobierania tych ponad 120 GB na ADSL2+ jakoś mi się nie spieszy 🙁

   1. Wszystkie konsolowe sklepy to rak. Wyglądają ok, ale jak przychodzi z tego korzystać, to się aż grać odechciewa w zakupioną grę.

Komentowanie jest zamknięte