Promocja na The Elder Scrolls Online

Czasowo darmowy dostęp do The Elder Scrolls Online Plus

Do 12 lutego możecie bezpłatnie przetestować członkostwo w The Elder Scrolls Online Plus.

Wystarczy zalogować się na swoje konto The Elder Scrolls Online i w sklepie w zakładce The Elder Scrolls Online Plus wybrać Free Trial.

Trial Elder Scrolls Online Plus pozwala m.in. zagrać we wszystkie dotychczasowe DLC, czyli The Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood, Shadows of Hist, Horns of the Reach, Clockwork City, Dragon Bones, Morrowind, Wolfhunter i Murkmire.

Pełną listę bonusów dla subskrybentów Plusa znajdziecie tutaj.

Trial umożliwia graczom także wzięcie udziału w wydarzeniu Morrowind Celebration Event.

Trial wymaga posiadania podstawowej wersji The Elder Scrolls Online.

Źródło

Dzięki za info orange.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Czasowo darmowy dostęp do The Elder Scrolls Online Plus"

  1. XDDDDDD a co bys chcial? obliviona? pewnie ze to nie skyrim bo to online. pogral 15 minut. tos duzo zobaczyl

  2. Black Desert to chyba najgorsze i najnudniejsze MMO w jakie grałem. Nic poza systemem walki i fajnym kreatorem postaci tam nie gra. Jedyne MMO które porzuciłem po paru godzinach gry.

   1. Typowy koreański/chiński/japoński mmo. System combo fajny, nie można ustalać płci, co jest bez sensu moim zdaniem. Cały feeling świata niesamowicie spłycony, zwykle biegasz od pkt A do B, zbierasz/ubijasz XY czegoś tam, nie masz nawet ochoty poznawać historii świata. Gdybym miał wybierać, to chyba wolałbym wrócić do Blade and Souls, tam można było chociaż zrobić pannę z bujającymi się atrybutami i mogłeś się delektować każdym kombosem 🙂

    1. Blade n Soul było akurat całkiem sympatyczne, tak samo jak Tera, pare fajnych ppmysłów mieli. Tera na ciekawe world bossy których brakuie mi w WoWie i fajny system walki( no i było na czym oko zawiesić =D). W BnS poza ładnymi….widokami… Był jeszcze lepszy system walki i udoskonalanie broni, które znalazło się potem w Legionie. Niestety koreanskie mmo nie są w stanie przyciągnąć mnie na dłużej bo w grach cenie sobie najbardziej między innymi lore i klimat świata/gry.

  3. 15 minut poświęciłeś na tę grę, to zapytam, wyszedłeś wogóle z kreatora postaci? Bo tam się siedzi z kwadrans właśnie. Można zrobić postać jak w Skyrim, działa stealth a z dodatkiem Brotherhood można robić efektywne „critkille” z cienia. Sporo misji, pełna dowolność zwiedzania, można być wilkołakiem, wampirem, bardzo dobre misje opisujące świat i jego historię. Dużo eventów, misje codzienne, masa buildów i ścieżek rozwoju postaci np. można być magiem z dwoma mieczami (stamina sorcerer, bardzo efektywny zresztą). To gra nie na kwadrans a tysiące godzin. Pozdrawiam i życzę większej dozy cierpliwości.

  1. Pewnie nigdy. Odkąd pamiętam gra tam masa ludzi. Nie ma lokacji, gdzie nie znajdziesz innego gracza. Sam gram sporadycznie, ale lubię wracać do tego świata. Polecam spróbować dłużej niż 15 minut.

  2. Szkoda ze jest to b2p ale w trochę innym znaczeniu niż GW2… Eso plus pozostawia u mnie lekki niesmak, mimp że jestem wielkim fanem TES już od Morrowinda. ESO grałem triala i posiadam ale nie miałem jeszcze okazji w pełni się nim nacieszyć. Ale z racji tego że Battle for Azeroth ogólnie zawiódł mnie dosyć mocno to może to przyspieszyć mój powrót do opowieści ze zwojów. 😉

 1. Warto również ukończyć misje z dodatków typu Brotherhood, Thief Guild itp. z racji, że po ukończeniu wątków fabularnych tychże gildii, wszystkie skille z nimi powiązane zostaną na naszej postaci i będzie można z nich korzystać po skończeniu triala ESO+. To samo tyczy się itemów tam uzyskanych.