Promocja na Control

Na Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa gra PC. Do 17 czerwca gracze mogą odebrać:

Łowcy, jeśli spodobał wam się dzisiejszy darmowy tytuł i chcielibyście posiadać go również na Steamie, zajrzyjcie do dalszej części artykułu.

Promocje na Control (Steam)

Mega wyprzedaż 2021 w Epic Games Store

Przypominamy o trwające Mega wyprzedaży 2021 w Epic Games Store. W ramach promocji możecie zakupić masę doskonałych gier PC w niskich cenach 🙂

Aby zakupić gry Epic Game Store taniej musicie skorzystać z odnawiających się kuponów Epic. Bony rabatowe obniżające o 40 zł ceny wybranych gier można otrzymać na różne sposoby: klikając przycisk „Odbierz Kupon” na stronie promocji, przypisując do konta darmową grę Control lub dokonując zakupu dowolnej gry w sklepie.

Pełną ofertę gier z Epic Games Store w historycznie najniższych cenach znajdziecie na GG.deals. Poniżej dodaliśmy kilka list, które znacznie ułatwią przeglądanie promocji oferowanych w EGS:

Łowcy, co sądzicie o kolejnym prezencie od Epic Games Store? Jesteście zadowoleni z dzisiejszej darmówki? Dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.