Cobalt za darmo w ramach Xbox Live Gold (Singapur)

Cobalt – za darmo dla abonentów Xbox Live Gold (region Singapur)

Gra dostępna jest w ramach singapurskiego Xbox Live Gold, ale można bezproblemowo przypisać ją sobie do konta przez przeglądarkę (bez konieczności zmiany adresu).

Po dodaniu gry do konta, gra widnieje do pobrania już także w polskim sklepie Microsoftu.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Cobalt za darmo w ramach Xbox Live Gold (Singapur)"

 1. Czy gdy przypiszę grę i po 3 miesiacach nie przedłużę abonamentu i po jakimś czasie wrócę do golda to gra znowu będzie do grania na moim kącie?

  1. Spróbuj się zalogować na swoje konto dopiero po wejściu w link i pilnuj czy po zalogowaniu nie zmienia Ci regionu, region singapurski to EN-SG. Niestety nie mam konsoli by sprawdzić samemu, ale ludzie na zagranicznych stronach pisali, że działa.

 2. Darmowy Cobalt z Dalekiego Wschodu to w sumie możecie dać jako element wystroju Łowców. To jest chyba na stałe za darmo.
  edit: …albo wszyscy co jakiś czas spisują ten sam stary news

 3. Ale mnie czasami wkurza zdanie „za darmo w ramach Xbox Live Gold/ PlayStation Plus” ale za to „dochodzi do abonamentu origin access” . Chodzi dokładnie o to że jak się nie będzie opłacać Golda/Plusa to nie będzie tej „darmowej gierki” a za to do origin access już nie ma słowa ” za darmo” chodź w origin access na to samo wychodzi … Uch pamiętam jak jeszcze ps plusa kupowało się właśnie dla tych gier a teraz to jest obowiązek bo inaczej w online nie zagrasz (PS3>PS4)

  1. Tu chodzi o coś innego – gra jest w ramach abonamentu, ale z innego, w tym przypadku singapurskiego regionu. Ale mimo tego da się przypisać również z polskiego konta.

   1. Wiem tylko mówię bo tłumiłem to w sobie ale wreszcie musiałem znaleźć moment na wkurzenie się i napisanie czegoś takiego a ten news jest najnowszy więc no, tak wgl to dobrego nowego roku

  2. Co do stwierdzenia typu „za darmo, wystarczy wykupić abonament” to mnie to zawsze wkurza…a wystarczyłoby wywalić „za darmo”, niestety nowy rok, stare „zasady” 😉

   1. O tym mówię… Moi koledzy często używają zdania „… Jest za darmo w PlayStation Plus” ale tak za darmo że i tak ten abonament musisz opłacać.

    1. Jeszcze nie są straceni, możesz z tym walczyć, choćby to była walka z wiatrakami, może uda się tobie uratować choć jednego 😉