Carmageddon: Max Pack za darmo w GOGawayu

gogcom

Z okazji pojawienia się w katalogu GOGa  Carmageddona 2   rozpoczęty został specjalny giveaway, w ramach którego zostanie rozdanych 50 tysięcy kluczy z grą Carmageddon: Max Pack.

Aby wziąć w nim udział, należy wysłać PM-a(wiadomość) na Reddicie do użytkownika GOGaway (o dowolnej treści).

Akcja trwa do 19-go października lub do wyczerpania kluczy.

Szczegółowe informacje pod tym linkiem

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Carmageddon: Max Pack za darmo w GOGawayu"

 1. Od razu nadmienię, że sprawdziłem i działa 🙂 W moim przypadku poszło bardzo szybko – po jakichś dwóch minutach otrzymałem klucz.

  1. Przecież piszę jak byk, że klucz jest na GOG. A jak wiadomo nie ma możliwości zdobycia żadnego Steamowego klucza na GOGu.

  1. Po prostu nie chcę zakładać kolejnego, do niczego mi niepotrzebnego konta i dzielić się danymi osobowymi z administratorami serwisu. Google, FB, Goldenline i Twitter (a z growych Origin, PSN, Steam, Uplay, XBox Live) w zupełności mi wystarczą. Tworzenia lipnych kont nigdy nie miałem w zwyczaju.

  2. Trochę cię rozumiem. Też nie mam w zwyczaju robić niepotrzebnych kont, lecz gdy dają jakąś fajną grę za darmo to czemu nie? 😀

  3. @domingz605
   @morghax
   Niby tak, ale co za dużo to niezdrowo. Może to i dobrze, ktoś inny skorzysta z tego klucza. Tak poza tym, jakoś Reddit mi nigdy nie podchodził oraz nie wzbudzał mojego zaufania. Zawsze uważałem go za serwis dla niewyżytych, pryszczatych nastolatków… Chyba się już starzeję… 😉

  4. No tak, najlepiej to zeby zabezpieczenia żadnego nie byl i każdy brał po setkę kluczy na sprzedaż.
   A komórkę masz ? Wiesz co sie dzieje z esami i połączeniami ? Nie? to lepiej nie pytaj bo zawału dostaniesz, to samo z mailami

 2. Trochę cię rozumiem. Też nie mam w zwyczaju robić niepotrzebnych kont, lecz gdy dają jakąś fajną grę za darmo to czemu nie? 😀

 3. Działa, poszło dość szybko. Wchodzę w bibliotekę gier a tam obok carrmageddona widnieje torchlight D: Skąd on się tam wziął? Nie kupowałem go na 100%.

  1. Możliwe. Najlepsze jest to że nawet nie kojarzę, abym się rejestrował na gogu 😀 Jak dają, to tylko braść, bo wsty nie wziąść 😀

  2. No ja poza stałymi darmówkami na GOG mam Wiedzmina 1 EE, Wedzmina II EE, Torchlight, Duke Nukem Atomic Ed, Fallout, Empire Earth Gold, Amazon Queen. Łącznie na koncie 18 gier (+1 w drodze), a też NIGDY nic na GOG nie kupiłem. Konto na GOGu mam od poczatku bety w 2008 r.

   P.S.
   Kod dosataliście przez PM reddita? Bo wysyłałem 3 czy 4 PM do GOGaway i zero odpowiedzi 🙁

  3. Jak chcesz. Założenie konta na reddicie to kilkanaście sekund, nawet maila nie musisz podawać prawdziwego. Jak chcesz to oczywiście możesz. U mnie pomogło paradoksalnie założenie nowego konta – doszło niemal natychmiast. Ale z tego powodu mam jeden kod.

  1. Jest! Założyłem drugie konto na reddicie. Nawet maila nie podawałem. Od razu zadziałało. Dostałem maila z linkiem do gog.com i „REDEMEROWŁEM” gift. Dziękuję.

 4. od momentu prostej rejestracji do otrzymania linku aktywujacego nie uplynela nawet miuta 🙂
  dziekuje za info

 5. Jak komuś nie doszedł klucz, to nie trzeba zakładać kolejnego konta, wystarczy wysłać jeszcze raz wiadomość, ja dostałem za drugim razem.